Ogłoszenie

Nieautoryzowane forum serwisu piekielni.pl
"Dobra. W ogóle nie rozumiem co do mnie gadacie."

#1 2014-09-02 12:12:53

Tiszka

Potępiona Dusza

Punktów :   

Przez 16 lat w brytyjskim mieście wykorzystano 1,4 tys. dzieci

Jak w tytule. Nasza dziennikarka opisała, pomijając szczegóły, całą sprawę.

http://wyborcza.pl/1,75477,16570699,O_g … wki__.html

Nie wiem, co jest bardziej przerażające: skala tego wszystkiego, to, że grupa facetów była w stanie to zrobić dzieciom, czy wypięcie się policji na całokształt. Naprawdę... Szefowa, gdy czytała artykuł po raz pierwszy, zbladła.

Poniżej wklejam cały tekst:

O gwałconych dziewczynkach policja mówiła "małe dziwki", o gwałtach "styl życia". Jak mogło do tego dojść w cywilizowanym kraju, jednym z najważniejszych w Europie?

Zaczęło się niewinnie - grupa młodych, przystojnych chłopaków zapraszała Lucy i jej koleżanki po lekcjach na lody i fundowała im przejazdy gokartami. Później chłopcy przedstawili koleżanki swoim dorosłym znajomym. Ci zapraszali dziewczynki na przejażdżki prawdziwymi samochodami, kupowali im drinki, częstowali marihuaną.

Gwałty zaczęły się później - najczęściej przy pomniku ofiar wojny w miejscowym parku, w uliczce za zajezdnią autobusową, w taksówkach, a także - jeden raz - w mieszkaniu, gdzie kolejno gwałciło ją kilku mężczyzn. 25-letnia dziś Lucy opowiada w rozmowie z "New York Timesem", że zgadzała się na wszystko, bo gwałciciele wiedzieli, gdzie mieszka, i grozili, że zabiją jej brata i zgwałcą mamę. Dziewczynka chowała pobrudzone ubrania w reklamówkach, które upychała z tyłu szafy. Kiedy w wieku 14 lat w końcu powiedziała o wszystkim mamie, policjanci zabrali z szafy sześć dużych toreb. Jednak kilka dni później stwierdzili, że ubrania zniknęły, a rodzinie odradzono składanie doniesienia - z braku dowodów sprawę umorzono.

Godziła się w stu procentach

Lucy opowiada, że na przesłuchaniu policjanci mówili o gwałcicielu "twój chłopak". Dodaje, że sama długo myślała, że gwałty są jej winą. - Kiedy pierwszy raz zgwałciło mnie dziewięciu mężczyzn (miałam wtedy 13 lat), wieczorem dostałam SMS-a od mężczyzny, który mnie uwiódł, z pytaniem, czy bezpiecznie dotarłam do domu. Odpisałam: "Tak, wszystko w porządku", od tej pory gwałty stały się normalnością - opowiada.

Z opublikowanego kilka dni temu raportu brytyjskich władz na temat wykorzystywania dzieci w Rotherham wynika, że ofiary i rodzice wielokrotnie prosiły o pomoc policję i pracowników socjalnych, jednak bez efektu, mimo że dostarczały mnóstwo szczegółowych informacji o sprawcach, takich jak nazwiska czy numery tablic rejestracyjnych ich samochodów. - Nikt nie może udawać, że nie wiedział, co się dzieje - przekonuje Jay w rozmowie z "New York Timesem". Dodaje, że w miasteczku panował "instytucjonalny seksizm" - policjanci mówili o ofiarach "małe dziwki", a o zorganizowanych gwałtach - "styl życia".

Z notatek z przesłuchania 12-latki regularnie gwałconej przez pięciu mężczyzn wynika, że policjant upierał się, że nie doszło do wykorzystania seksualnego, bo dziewczyna "w stu procentach godziła się" na to, co ją spotkało.

Policja: nie chcieliśmy wyjść na rasistów

Według rządowego raportu w ciągu 16 lat w zamieszkanym przez 257 tys. osób Rotherham seksualnie wykorzystano ok. 1,4 tys. dzieci. Niektórych zaledwie 11-letnich. Jedna z dziewczynek opowiada, że w jej dzielnicy gwałty były "normalną częścią dorastania".

Jak opisuje "New York Times", jednym z powodów, dla których władze miasta i policja regularnie zamiatały sprawę pod dywan, był strach przed oskarżeniami o rasizm. Wszystkie opisane w raporcie ofiary były białe, podczas gdy gwałcicielami byli Pakistańczycy - głównie pracujący na nocne zmiany jako taksówkarze czy pracownicy restauracji.

W latach 1997-2013, mimo licznych zgłoszeń przypadków wykorzystywania, tylko w jednym przypadku wszczęto dochodzenie i pięciu mężczyzn dostało wyroki więzienia. Dzisiaj trwają kolejne śledztwa, a kilkanaście ofiar pozwało radę miasta i policję o zaniedbania.

Wymieniali dziewczynki za broń i narkotyki

Alexis Jay, autorka rządowego raportu, opisuje powszechnie stosowane metody osaczania nieletnich ofiar. Zaczyna się od spotkań w miejscach publicznych, mężczyźni uczą dziewczynki palić, pić alkohol, uprawiają z nimi seks. Później żądają, żeby w "dowód miłości", sypiały też z ich kolegami. Kiedy odmawiają, zaczynają się pogróżki i szantaż.

Z raportu wynika, że w Rotherham zdarzało się, że dziewczynkami handlowano - były "wymieniane" za broń czy narkotyki. Przewożone do Manchesteru, Sheffield czy Londynu, gdzie w ciągu jednej nocy gwałciło je kilku mężczyzn. Kiedy rodzice zgłaszali zaginięcie, policja nie wszczynała poszukiwań przed upływem 24 godzin. A kiedy dziewczęta rano wracały do domu, rodzice płacili grzywnę za marnowanie czasu policji.

Nie mówić źle o Azjatach

BBC opisuje, że już w 2002 r. na zlecenie MSW prowadzono śledztwo w Rotherham, jednak śledczy spotykali się z "wrogością" ze strony władz miasta. Autorka przygotowanego wtedy raportu ze śledztwa twierdzi w anonimowej rozmowie ze stacją, że przedstawiciele rady miasta brali nawet udział w kradzieży materiałów ze śledztwa.

Opowiada też o oburzeniu urzędników, kiedy pierwszy raz stwierdziła, że gwałciciele to Pakistańczycy. Jeden z urzędników miał krzyczeć, że ma "nigdy więcej nie wspominać w ten sposób o Azjatach". Pożyczono jej też stosowne broszury, żeby mogła poszerzyć swoją "świadomość etniczną".

Plus kilka uroczych szczegółów, w artykule nieujętych.

"When parents reported their daughters missing, it could take 24 hours for the police to turn up, Ms. Jay said. Some parents, if they called in repeatedly, were fined for wasting police time."

"The first time she was raped, there were nine men, she said, one on top of her, another to pin her down and force himself into her mouth. Two others restrained a friend of hers, holding open her eyelids to make her watch. The rest of the men, all in their 20s, stood over her, cheering and jeering, and blinding her with the flash of their cameras."

"Once, she said, when they thought she might go to the police, a man with gold teeth whom she had never seen before dragged her into his car, a dark-green Honda with left-side drive, and put a gun to her head: “On the count of three you’re dead,” she said he told her. He pulled the trigger on three, but nothing happened. “Keep your mouth shut,” he said. “Next time there will be a bullet inside.”


Że tak powiem - kur*a, ja pier&olę, dlaczego ktokolwiek się na to godził? I dlaczego nei usłyszeliśmy o fali pier&olonych morderstw na tle rasowym? Bo na miejscu jednego z drugim ojca i brata to bym takiemu łeb przy samych jajach urwała.


http://asset-e.soup.io/asset/6284/9188_ef49_500.gif

Offline

 

#2 2014-09-02 13:04:41

 Mahmurluk

Kac-morderca

Punktów :   11 
Quo Vadis: W stronę zachodzącego słońca

Re: Przez 16 lat w brytyjskim mieście wykorzystano 1,4 tys. dzieci

Czyste skufyfyństwo. Tak się kończy zbytnie pobłażanie - rasizm zamienia się w odwrócony rasizm. Bo jak inaczej nazwać, że w imię równości i tolerancji biały człowiek ma siedzieć cicho i "odpracować" lata ucisku i biedy innych? Też się dziwię, że nikt nie zamordował nikogo z tych gwałcicieli.


Chcesz 10GB darmowego miejsca w chmurze? klik tutaj (Jottacloud)
https://i.chzbgr.com/maxW500/8004294656/h78676C5D/

Offline

 

#3 2014-09-02 20:07:06

 Archeoziele

Pupilek Lucyfera

Punktów :   14 

Re: Przez 16 lat w brytyjskim mieście wykorzystano 1,4 tys. dzieci

Jeszcze kilka takich akcji i ciapakom nawet policja nie pomoże.
Szkoda tylko, że politpoprawność tak wyprała nam mózgi, że w ogóle do tego doszło.
I tak- jestem rasistką. Uważam, że kultury nie są sobie równe. A kultura islamska to czyste barbarzyństwo niegodne do życia w cywilizowanych warunkach.


Łowy zaczęte! Bij, kto w Boga wierzy!
I grzmij: "Bóg, Anglia, król i święty Jerzy!"

Offline

 

#4 2014-09-02 21:41:06

 Intro

Grzesznik

Punktów :   

Re: Przez 16 lat w brytyjskim mieście wykorzystano 1,4 tys. dzieci

Właśnie policja im pomoże. Policja służy tym "mniejszościom" a normalnych ludzi nazywa rasistami

Offline

 

#5 2014-09-05 01:56:19

 kabhun

Szalony Fin

Punktów :   
Zawód: student

Re: Przez 16 lat w brytyjskim mieście wykorzystano 1,4 tys. dzieci

Rasizm to najgorszy argument dzisiejszych czasów, który z jakiegoś powodu nakazuje białemu człowiekowi nagle ukorzyć się przed wszystkimi nacjami, które sobie radziły gorzej. Nie żeby coś, ale skąd bierze się ten dziwny trend uwielbienia wobec wszystkich kolorów skóry poza białym, skoro i oni mają sporo brudu za palcami (w Afryce wojny między poszczególnymi plemionami to normalka, na Bliskim Wschodzie - wiadomo)? Moja prosta, wiejska dusza chyba nigdy tego nie pojmie.

Artykuł szokujący, wysysający jakąkolwiek empatię wobec idei tak popularnej przecież multikulturowości. Trzymam team Arche i gorąco życzę, żebyśmy w końcu zebrali się na samodzielne wymierzanie sprawiedliwości. Ta parodia w postaci elit politycznych już sama się gubi w swoich systemach ucierania tyłków wszystkim, byle nie własnym obywatelom.


"Teraz żyjemy w czasach gdzie śmierć drugiego człowieka jest zazwyczaj kwitowana wymuszonym uśmiechem, bo przecież "fajnie" jest być zimnym, wyrachowanym skur*ysynem, jak postać z ulubionego serialu, a gdy dzieje się krzywda jakiemuś zwierzakowi, to wtedy wszyscy zamieniają się w superbohaterów."

"(...)Najlepiej żyć tak żeby być szczęśliwym. Nie trzeba podążać za jakimś wielkim celem. Nikt nie musi być bohaterem. Zwyczajne życie też może cieszyć. A smoki można zabijać w cRPGach."

Offline

 

#6 2014-09-05 13:53:36

 mongol13

Kuro no Kenshi

Punktów :   16 
Zawód: już inżynier IT

Re: Przez 16 lat w brytyjskim mieście wykorzystano 1,4 tys. dzieci

Dlatego właśnie zawsze powtarzam, że nie mam zamiaru ulegać "poprawności politycznej" w żadnej postaci. Tak samo nie docierają do mnie wzniosłe idee żerujące niejako na wymuszaniu u innych przyznawania racji, "bo inni...", nie dociera do mnie nadęte równouprawnienie, ekomania wszędzie, "zdrowy" tryb życia wciskany do gardła zwykle przez gwiazdorzyny siedzące cały dzień na rzyci i jeszcze kilka innych rzeczy.

Ale wracając do samego artykułu i kwestii rasizmu- już wolę otwarcie być ksenofobem, rasistą i nietolerancyjnym sku&wysynem (tm), niż przyzwalać na takie akcje, "bo to zrobił ktoś innego koloru skóry/wyznania/poglądów, więc nic mu nie można zrobić". Prawdziwy problem polega tylko na tym, że takim autorasistom policja daje dupy, żeby mieć spokój, za to ciebie z przyjemnością za to ukarze. Bo w końcu to rasizm i to trzeba tępić. To właśnielatego równanie wszystkiego w imię multikulti, jak ja to nazywam, uważam za zwykłe, fałszywe ku&estwo. Co do parodii w postaci elit politycznych- te barany już dawno się w swojej nieskończonej głupocie tak zakręciły, że im rogi do dup się powbijały...

O chorej tendencji do standaryzacji wszystkiego wszędzie nie wkleję, bo długo by tego wyszło, a tekst był pierwotnie odpowiedzią do tekstu o absurdzie unii, więc tak trochę z boku. Ale jak ktoś chce, to na PW mogę podesłać.


http://tinyurl.com/mnggggp
Nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe * ** ***
   * chyba, że ci się to opłaca
   ** chyba, że ci to ujdzie na sucho
   *** chyba, że się należało sku&wielowi


Jestem oazą spokoju. Pier*olonym, ku*wa, zaje*iście wyluzowanym kwiatem lotosu na przejrzystej tafli tego je*anego jeziora... Prawdę mówiąc jestem tak wyluzowany, jak wagon pełen pier*olonych, tybetańskich medytujących mnichów...

Offline

 

#7 2014-09-05 16:09:10

 MorticiaAddams

Jadowity pomiot

Punktów :   
Quo Vadis: W świat szeroki i daleki

Re: Przez 16 lat w brytyjskim mieście wykorzystano 1,4 tys. dzieci

Ręce opadają. Powinno się całe to tałatajstwo spakować i odesłać tam skąd przypełzło. Ewentualnie zostawić tych, którzy normalnie pracują, płacą podatki, asymilują się i nie sprawiają kłopotów.
A jeśli już coś przylezie do Europy to powinno mieć rok na nauczenie się języka w stopniu komunikatywnym, znalezienie pracy i asymilację ze społeczeństwem. Przez ten rok musi być w 100% niekarany i nie może sprowadzić nikogo z rodziny; jeśli zawali to powrót do ojczyzny; wróci jeszcze raz to deportacja na koszt rodzinnego kraju. I tyle. (tak wiem, idealistka ze mnie)


http://i.imgur.com/fknveCR.gif
Morti, mówił Ci już ktoś że jesteś urocza niczym grypa hiszpanka?

http://tinyurl.com/mnggggp

Offline

 

#8 2014-09-05 18:41:37

 Archeoziele

Pupilek Lucyfera

Punktów :   14 

Re: Przez 16 lat w brytyjskim mieście wykorzystano 1,4 tys. dzieci

Problem w tym, że to często są już obywatele UK. Kolejne pokolenie Pakoli, Kurdów i innego tałatajstwa urodzone już na wyspach. Chociaż nadzieja na wypieprzenie i ich jakaś jest. Na razie rząd zabiera paszporty tym, którzy jadą do ISIS.
Swoją drogą, mam tu kolegę, muzułmanina. Polski Tatar z Sokółki, z rodziny nobilitowanej jeszcze za Sobieskiego. Ale z muzułmanami tutaj kontaktu nie utrzymuje. Uważa, że tamci są powaleni i on nie chce mieć nic wspólnego z takim islamem.


Łowy zaczęte! Bij, kto w Boga wierzy!
I grzmij: "Bóg, Anglia, król i święty Jerzy!"

Offline

 

#9 2014-09-05 19:48:43

 mongol13

Kuro no Kenshi

Punktów :   16 
Zawód: już inżynier IT

Re: Przez 16 lat w brytyjskim mieście wykorzystano 1,4 tys. dzieci

Archeo- to zgaduję, że tamci albo o nim nie wiedzą, albo uznają go za zdrajcę i planują mu urządzić bombową imprezę w domu...


http://tinyurl.com/mnggggp
Nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe * ** ***
   * chyba, że ci się to opłaca
   ** chyba, że ci to ujdzie na sucho
   *** chyba, że się należało sku&wielowi


Jestem oazą spokoju. Pier*olonym, ku*wa, zaje*iście wyluzowanym kwiatem lotosu na przejrzystej tafli tego je*anego jeziora... Prawdę mówiąc jestem tak wyluzowany, jak wagon pełen pier*olonych, tybetańskich medytujących mnichów...

Offline

 

#10 2014-09-05 20:03:01

 Archeoziele

Pupilek Lucyfera

Punktów :   14 

Re: Przez 16 lat w brytyjskim mieście wykorzystano 1,4 tys. dzieci

Nie wiem, czy o nim wiedzą, tzn. że jest muzułmaninem. Bo on sam stara się nie utrzymywać żadnych kontaktów z ciapakami. Nawet do meczetu nie chodzi. Generalnie islam w wydaniu tatarskim przypomina trochę katolicyzm w wydaniu polskim. Tz. niby jest muzułmaninem, ale piłam z nim wódkę i zagryzałam kiełbasą wieprzową. Jego żona pochodząca z Tatarów Kazańskich nigdy nie nosiła zasłony czy jakiejś innej chusty.


Łowy zaczęte! Bij, kto w Boga wierzy!
I grzmij: "Bóg, Anglia, król i święty Jerzy!"

Offline

 

#11 2014-09-15 14:59:12

Fomalhaut

Potępiona Dusza

Punktów :   

Re: Przez 16 lat w brytyjskim mieście wykorzystano 1,4 tys. dzieci

Generalnie islam w wydaniu tatarskim przypomina trochę katolicyzm w wydaniu polskim.

To aż tak z nimi źle? Zawsze sądziłem, że są w porządku. Tak, przeczytałem dalszą część twojego wywodu, ale i tak uważam, że porównywanie polskich katolików z polskimi Tatarami jest dla tych ostatnich nieco krzywdzące.


This mission is too important for me to allow you to jeopardize it.

Offline

 

#12 2014-09-15 19:03:26

 Archeoziele

Pupilek Lucyfera

Punktów :   14 

Re: Przez 16 lat w brytyjskim mieście wykorzystano 1,4 tys. dzieci

Chodzi mi tylko o podejście do niektórych spraw wiary. Tak jak ogromna część katolików w Polsce nie widzi nic złego w antykoncepcji czy rozwodach (wbrew nauczaniu Kościoła) tak sporo tatarów nie przejmuje się zakazem spożywania alkoholu, jedzenia wieprzowiny etc.


Łowy zaczęte! Bij, kto w Boga wierzy!
I grzmij: "Bóg, Anglia, król i święty Jerzy!"

Offline

 

#13 2014-09-15 19:50:45

 Temeris

Wiedźm i Herbaciany Egzorcysta

Punktów :   
Zawód: zaklinacz imbryków
Quo Vadis: domine?

Re: Przez 16 lat w brytyjskim mieście wykorzystano 1,4 tys. dzieci

Islam nietatarski też nie składa się z fundamentalizmu, fanatyzmu i radykalizmu. Podobnie jak polskie chrześcijaństwo w stereotypie składa się z dewotów, dzieci oazy, molestujących księży i siostry Bernadetty, a w rzeczywistości nie każdy ksiądz molestuje małych chłopców i nie każda pobożna staruszka ma wideokonferencje z niebem przed ołtarzem. Nie każda wiccanka jest idiotką i nie każdy Żyd ma pejsy i gibie się pod Ścianą Płaczu. Religie nie składają się z samych fanatyków, tylko o fanatykach o wiele częściej słyszy się niż o przeciętnych masach, bo przeciętne masy to żaden materiał dla mediów i dykteryjek.

Islam jest jednym z szeregu elementów, które pomagają imigrantom zachować monolit kulturowy. Akurat ten element niesie ze sobą bardzo określone regulacje, które można rozciągnąć na szereg sfer życiowych, dodatkowo bardzo łatwo go nadużyć, ale to samo można powiedzieć o alkoholu. Zauważcie, że większość fundamentalistów krzyczących "szariat, szariat" to nie usulici i nie kadichowie. Sam szariat też jest podzielony - i to bardzo! Są różne szkoły prawne, różne podejścia do źródeł prawa, do jego wykładni - i te najskrajniejsze wcale nie dominują, jeżeli chodzi o liczbę ulemów i zwolenników.

Poza tym, pamiętajcie, że to człowiek wybiera religię stosownie do swojej natury. Przyczyny krzywdzenia innych nie należy chyba szukać w religii jako takiej, ale w tym, że nikt nie dostrzegł krzywdy ofiar i istnienia krzywdzicieli. Ból fizyczny i płacz są takie same niezależnie od tego, czy krzyczy chrześcijanka, muzułmanin czy asatryjka.


There was a time I used to pray
I have always kept my faith in love
It's the greatest thing from the man above
(Dolores O'Riordan/Noel Hogan)

Offline

 

#14 2014-09-15 23:00:01

 mongol13

Kuro no Kenshi

Punktów :   16 
Zawód: już inżynier IT

Re: Przez 16 lat w brytyjskim mieście wykorzystano 1,4 tys. dzieci

Widzisz... z tym "że to człowiek wybiera religię stosownie do swojej natury" to bym się średnio zgadzał w kwestii islamu. Tam raczej jest albo islam albo śmierć.


http://tinyurl.com/mnggggp
Nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe * ** ***
   * chyba, że ci się to opłaca
   ** chyba, że ci to ujdzie na sucho
   *** chyba, że się należało sku&wielowi


Jestem oazą spokoju. Pier*olonym, ku*wa, zaje*iście wyluzowanym kwiatem lotosu na przejrzystej tafli tego je*anego jeziora... Prawdę mówiąc jestem tak wyluzowany, jak wagon pełen pier*olonych, tybetańskich medytujących mnichów...

Offline

 

#15 2014-09-16 20:34:47

 Archeoziele

Pupilek Lucyfera

Punktów :   14 

Re: Przez 16 lat w brytyjskim mieście wykorzystano 1,4 tys. dzieci

http://latajacaeuropa.blogspot.co.uk/20 … aryzu.html

Tu macie całkiem ciekawy tekst o politycznej poprawności w Paryżu.


Łowy zaczęte! Bij, kto w Boga wierzy!
I grzmij: "Bóg, Anglia, król i święty Jerzy!"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
more foto lab kopiowanie kaset jeske art poxilina wrocław