Ogłoszenie

Nieautoryzowane forum serwisu piekielni.pl
"Dobra. W ogóle nie rozumiem co do mnie gadacie."

#46 2013-05-25 20:24:06

 smokk

laminujący pingwin

Punktów :   
Zawód: szkutnik/szyper/traktorzysta
Quo Vadis: gdzieś

Re: Muzułmanie zaprowadzają prawo szariatu w Londynie

http://niezalezna.pl/41698-francja-atak-jak-w-londynie
Kolejny atak na żołnierza. Tym razem w Paryżu.


Dopada cię demencja, czyli tracisz zdolność zapamiętywania czegokolwiek. Oddaj kartę mistrzowi.
Neuroshima 1.5 str. 125
http://img.zszywka.pl/0/0112/6480/humor/rico-lt33-dtaktak-kaboom.gif

Offline

 

#47 2013-05-25 20:51:02

 Archeoziele

Pupilek Lucyfera

Punktów :   14 

Re: Muzułmanie zaprowadzają prawo szariatu w Londynie

Pewnie znowu jakiś profesor z mózgiem przeżartym poprawnością polityczną stwierdzi, że to tylko taki gest rozpaczy z poczucia wyobcowania.


Łowy zaczęte! Bij, kto w Boga wierzy!
I grzmij: "Bóg, Anglia, król i święty Jerzy!"

Offline

 

#48 2013-05-26 16:03:43

BlackMoon

Suchar Dnia

Punktów :   -1 

Re: Muzułmanie zaprowadzają prawo szariatu w Londynie

Minus może w polskich powycinali, ale w angielskich nie. Na bbc pokazywali cały filmik.

Offline

 

#49 2013-05-26 17:14:54

minus25

Gość

Re: Muzułmanie zaprowadzają prawo szariatu w Londynie

Masz świętą rację, tylko w mojej wersji wycieli, a MM Kolonko podaje przykłady właśnie tych moich.

 

#50 2013-05-27 01:24:14

 kabhun

Szalony Fin

Punktów :   
Zawód: student

Re: Muzułmanie zaprowadzają prawo szariatu w Londynie

To się robi coraz gorsze - i sami sobie ten kaganiec zakładamy na szyję, zapominając, że niektórych nie da się przekonać do pokojowej koegzystencji. Religia, jak i podejście do niej ewoluuje i dorasta z samym gatunkiem ludzkim, zaś ciapaki są jeszcze na tym etapie, co chrześcijaństwo jakieś 1000 lat temu. I znaleźli sobie lepszą broń, niż miecze, czy napalm. Naiwną dobrą wolę Europejczyków, którzy myślą, że da się ich ucywilizować.

Czy obrona siebie, swoich rodzin i zapewnienie swoim ludziom bezpieczeństwa jest już traktowane jako nazizm? Ramy poprawności politycznej i tolerancji zaczynają mi coraz śmielej odpowiadać, że owszem. Dajmy się siłą i gwałtem przymusić do klękania na dywaniku z twarzą w stronę Mekki, niech nasze dwunastolatki będą towarem przetargowym dla jakichś spasionych dziadów po pięćdziesiątce w turbanach, kobiety będą ponownie traktowane jak mebel, a małe dzieci będą wysadzane w marketach w krajach, które jeszcze jakoś się trzymają bez półksiężyca i meczetu w każdym mieście. Co nam szkodzi, możemy się poświęcić, swoją kulturę i swoje dziedzictwo, ważne, żeby przyjezdny (broń boże, najeźdźca!) czuł się tu dobrze. W nieswoim kraju, w którym zaprowadza swoje zasady.


Sam bym nie wierzył w swoje słowa kilka lat temu, ale to co się dzieje na świecie powoli zaczyna się robić niepoważne. I jeszcze jedno:

Po każdej takiej informacji odnotowuję drastyczny spadek chęci do opuszczenia naszego kraju.

To samo. Polska często potrafi napsuć sporo krwi swoim absurdem, ale wolę użerać się z naszą słowiańską logiką, niż dać zaszlachtować siebie i rodzinę, bo krzywo spojrzałem na ciapaka na ulicy.


"Teraz żyjemy w czasach gdzie śmierć drugiego człowieka jest zazwyczaj kwitowana wymuszonym uśmiechem, bo przecież "fajnie" jest być zimnym, wyrachowanym skur*ysynem, jak postać z ulubionego serialu, a gdy dzieje się krzywda jakiemuś zwierzakowi, to wtedy wszyscy zamieniają się w superbohaterów."

"(...)Najlepiej żyć tak żeby być szczęśliwym. Nie trzeba podążać za jakimś wielkim celem. Nikt nie musi być bohaterem. Zwyczajne życie też może cieszyć. A smoki można zabijać w cRPGach."

Offline

 

#51 2013-05-27 03:57:35

 Hyyrion

Hazardzista

Punktów :   11 
Quo Vadis: BA11 5HT

Re: Muzułmanie zaprowadzają prawo szariatu w Londynie

Archeoziele napisał:

A spróbuj w Anglii fiknąć przeciwko muzułmanom. Nie dość, że spalą Ci chatę, to jeszcze policja palcem nie kiwnie, bo to byłby rasizm.

Teraz chyba muzułmanie, prze jakiś okres czasu, będą bali się fikać.


They've killed a moose!
And they want me to eat it!

Offline

 

#52 2013-05-31 15:41:11

 smokk

laminujący pingwin

Punktów :   
Zawód: szkutnik/szyper/traktorzysta
Quo Vadis: gdzieś

Re: Muzułmanie zaprowadzają prawo szariatu w Londynie

Kolejny komentarz Mariusza Kolonko odnośnie islamu i islamizacji Europy:
http://www.youtube.com/watch?v=RM4AXSzSwfM
Po obejrzeniu tego materiału naprawdę zaczynam się bać czy za kilka lat na zachód od Odry w miejscu istniejących państw narodowych powstaną Zjednoczone Emiraty Europy.
PS. Cytat z "le Parisien" jest po prostu cudowny. Cudowny przykład poprawności politycznej w mediach.


Dopada cię demencja, czyli tracisz zdolność zapamiętywania czegokolwiek. Oddaj kartę mistrzowi.
Neuroshima 1.5 str. 125
http://img.zszywka.pl/0/0112/6480/humor/rico-lt33-dtaktak-kaboom.gif

Offline

 

#53 2013-05-31 18:10:29

 Archeoziele

Pupilek Lucyfera

Punktów :   14 

Re: Muzułmanie zaprowadzają prawo szariatu w Londynie

Polecam książki Oriany Fallaci dotyczące islamu (Siła Rozumu, Wściekłość i Duma, Inszallah). Dość przerażająca lektura.


Łowy zaczęte! Bij, kto w Boga wierzy!
I grzmij: "Bóg, Anglia, król i święty Jerzy!"

Offline

 

#54 2013-06-02 00:12:27

 Ayati Sajani

Татарлар Gypsy

Punktów :   
Zawód: wędrowiec
Quo Vadis: w stronę akcji

Re: Muzułmanie zaprowadzają prawo szariatu w Londynie

BlackMoon napisał:

Archeoziele napisał:

Dla mnie prawo powinno być proste- imigrant przez powiedzmy 6 miesięcy nie jest zatrudniony- deportacja. Popełnił przestępstwo- deportacja. Nie potrafi języka w stopniu umożliwiającym podstawową komunikację- deportacja.

Otóż to. Plus- bierze udział w demonstracjach, aby zmienić prawo- deportacja. I powinien być zdecydowany zakaz noszenia burek, uważam, że to jest niepoważne, przecież taka kobieta może kogos zadźgać przed kamerą i nie będzie nawet wiadomo kto to, bo nic nie widać.
Albo niech się dostosują do kraju, w którym przebywają, albo won. Nikt na siłę nie trzyma. Jakos Czarni i Azjaci (ci z dalekiego wschodu) potrafią się dostosować i nie ma z nimi takich cyrków.

Ja bym z rok dała, bo jednak opanowanie języka, o ile nie jest to angielski nie jest taką prostą sprawą.. Zlikwidowałoby to tych osobników, którzy siedzą po 10 lat w jednym kraju i nie znają jego języka..
Jeśli chodzi o rasizm to słyszałam ostatnio niepokojące wieści z Pl a propos palenia mieszkań par mieszanych na wschodzie (Białystok i tamte rejony). Muszę przyznać, że strasznie mnie to zaszokowało, bo myślałam, że u nas podchodzi się d cudzoziemców bardziej z dozą ciekawości niż nienawiści.. a tu jednak taka porażka.

Trafiłam ostatnio na bardzo fajny wywiad z Kazikiem, w którym mówił:

(...)natomiast podsumowanie jest takie, że bardzo wiele historii w naszej rzeczywistości i historii ludzkości w ogóle wynika ze strachu. Wszelkie niegodziwości generowane są strachem. Przeciwieństwem miłości nie jest nienawiść, tylko strach. Nienawiść jest formą strachu. Im więcej miłości tym mniej strachu. Im więcej strachu, tym mniej miłości. O ile byłoby piękniej, żeby ludzie przestali się nakręcać, żeby się ich bano, żeby się sami nie bali, ale żeby się kochali. Mam poczucie, że, przepraszam za wyrażenie, czas zapierdala coraz szybciej. Życie jest piękne, ale krótkie. Delektujmy się nim, korzystajmy z piękności życia i nie bójmy się. (...)

Mam wrażenie, że cała Polska jest w takim razie skrajnie przerażona..



Inna sprawa, że np Norwegia dostaje kasę od UE za przyjmowanie azylantów islamskich z afrykańskich krajów.. sprzedają do Norwegii większość swoich problemów z tego typu napływową ludnością, a NO (wyjątkowo głupio i naiwnie) daje się w to wrabiać..

Z jednej strony trzeba pomagać tego typu osobom, ale państwo norweskie wręcz zniechęca ich do podjęcia pracy i nauki języka ofiarując gigantyczne zasiłki w wysokości około 10 k zł na miesiąc na dziecko, a dzieci duuuużo... a pracować im się nie opłaca, bo nigdy by tyle nie zarobili ile im państwo daje. Błędne koło i nie dziwię się, że się Skandynawowie burzą..
Doszło nawet do tego, że 17 maja w norweskie święto narodowe, w ramach demonstracji wychodzą ze swoimi flagami.. to tak jakby 3 maja w Polsce ktoś z rosyjską albo pruską czy austryjacką flagą paradował.. paranoja..

Ostatnio edytowany przez Ayati Sajani (2013-06-02 00:33:04)


Bezczynni nie dokonują podbojów.

http://img594.imageshack.us/img594/438/920200d7480gif.gif

Offline

 

#55 2013-06-02 00:46:41

 Archeoziele

Pupilek Lucyfera

Punktów :   14 

Re: Muzułmanie zaprowadzają prawo szariatu w Londynie

Akurat jeżeli chodzi o Białystok, Łomżę i inne miasta z dużym odsetkiem Czeczeńców, to zupełnie się nie dziwię.
Gdzieś czytałam, że np. w Łomży jest 1000 Czeczeńców. Pracuje zaledwie 2. Co robi reszta? Głównie zajmuje się kradzieżami, wyłudzeniami albo zaczepianiem rdzennych mieszkańców. Ludzie są wkurzeni, bo nie dość, że państwo daje im socjal, to jeszcze nie mogą czuć się bezpiecznie we własnych domach.


Łowy zaczęte! Bij, kto w Boga wierzy!
I grzmij: "Bóg, Anglia, król i święty Jerzy!"

Offline

 

#56 2013-06-02 01:16:23

 Ayati Sajani

Татарлар Gypsy

Punktów :   
Zawód: wędrowiec
Quo Vadis: w stronę akcji

Re: Muzułmanie zaprowadzają prawo szariatu w Londynie

Ten polski socjal to bez szału.. no chyba, że znaleźli jakiś cudowny środek, żeby dało się z tego wyżyć..
Ale dobrze, że o tym mówisz, bo warto poznać sytuację z dwóch stron barykady. Ja słyszałam, że niektórzy boją się wyjść z domu bo czują się prześladowani i chcą jak najszybciej się wynieść z Pl ze względu na prześladowanie na tle narodowościowym..

Tak na dobrą sprawę ja też powinnam pozwać kogoś w Norwegii za dyskryminację, bo jakby nie było, Polacy są na rynku pracy dyskryminowani, tylko kogo by tu pozwać? ;P


Bezczynni nie dokonują podbojów.

http://img594.imageshack.us/img594/438/920200d7480gif.gif

Offline

 

#57 2013-06-02 01:38:58

minus25

Gość

Re: Muzułmanie zaprowadzają prawo szariatu w Londynie

To nie jest w sumie  śmieszne Ayati... mój brat pracował dłuższy czas za granicą, to w Holandii, to w Anglii i opowiadał że biali (nie-holendrzy lub nie-anglicy) są dyskryminowani tak jakby "w zamian" za okazywaną "miłość" do wszelkich czarnych, arabów itd. Pracodawca chce zaoszczędzić i zapłacić któremuś pracownikowi mniej - nie wybierze araba albo czarnego bo dyskryminacja rasowa. Oberwie się takiemu polakowi, ukraincowi czy innemu- tylko za to że nie jest innego koloru skóry i nie będzie mógł oskarżyć o rasizm. Słyszałem niedawno w radiu coś o tym wydarzeniu z zabitym brytyjskim żołnierzem. Grupa angielskich członków... Angielskiej Ligi Obrony? Nie pamiętam dokładnie... w każdym razie spotkali się po tamtym morderstwie z muzułmanami, wypili herbatkę, zjedli ciasteczka... i zagrali w piłkę nożną. Oczywiście spiker radiowy bardzo wychwalał jak to pokojowo i pozytywnie można się dogadać z muslimami. Potem słyszałem bliźniaczą audycję na innych stacjach. Serio? Imigrant zabija żołnierza (!) w jednym z bardziej rozwiniętych europejskich krajów, a wychwala się (przynajmniej u nas) postawę "plują mi w brodę- udam że pada deszcz" ? Czytam w internecie... "po tamtych wydarzeniach nasilają się w Wielkiej Brytanii nastroje islamofobiczne"... Naprawdę zamierzamy kłaść uszy po sobie? Nadal udajemy że islam to religia pokoju, a po każdym kolejnym zamachu będziemy mówić że to zupełny przypadek, że zabił muzułmanin? Poczekamy aż w połowie tolerancyjnej europy będzie obowiązywało prawo szariatu?g

Ostatnio edytowany przez minus25 (2013-06-02 01:39:54)

 

#58 2013-06-02 01:54:38

 Archeoziele

Pupilek Lucyfera

Punktów :   14 

Re: Muzułmanie zaprowadzają prawo szariatu w Londynie

Ayati, Czeczeni mają status uchodźców politycznych, więc przysługuje im wyższy socjal.


Łowy zaczęte! Bij, kto w Boga wierzy!
I grzmij: "Bóg, Anglia, król i święty Jerzy!"

Offline

 

#59 2013-06-02 02:16:50

 Ayati Sajani

Татарлар Gypsy

Punktów :   
Zawód: wędrowiec
Quo Vadis: w stronę akcji

Re: Muzułmanie zaprowadzają prawo szariatu w Londynie

No właśnie taki wyższy socjal przysługuje w NO także azylantom z Afryki. Polacy, Ukraińcy i Litwini, a nawet Niemcy i inni są tak dokładnie na końcu stawki. Gorzej traktowani niż Norwegowie, ale też gorzej od azylantów. Te sławne socjale w NO są "miejską legendą" bo prawda jest taka, że Polakom się za bardzo nie należą. Na pewno nie w takiej wielkości jak innym i nie za sam fakt istnienia- musimy spełnić wiele innych dodatkowych kryteriów- w tym przez ponad rok zarobić odpowiednią sumę, a co za tym idzie też z podatków odpowiednią sumę wpłacić do budżetu.

Najbardziej mnie wkurzają takie roszczeniowe postawy: "jestem bezrobotnym Norwegiem i nie chce mi się pracować" "Jestem azylantem i nie mówię po norwesku, nie mam zamiaru ani się go uczyć ani nawet udawać, że szukam pracy""jestem Norwegiem/ azylantem ima gromadę dzieci" i tylko za to musicie mnie utrzymywać.
To kłuje w oczy i irytuje. O ile Norwegowie sa we własnym kraju więc są niejako usprawiedliwieni, bo skoro ich własny rząd na taką postawę się zgadza to ich problem- "kto bogatemu zabroni", o tyle rozpuszczanie w ten sposób uchodźcó jest wiązaniem sobie pętli na własną szyję. Hodują na własne życzenie stada pasożytów. I przez nich (bo mają pierwszeństwo) nie ma miejsc na np kursach z NAV'u czy innych środków aktywizacji bezrobotnych, którzy faktycznie chcą pracować, a nie tylko zgarniać śmietankę z socjalnego ustroju państwa.


Bezczynni nie dokonują podbojów.

http://img594.imageshack.us/img594/438/920200d7480gif.gif

Offline

 

#60 2013-06-02 02:21:26

 Ayati Sajani

Татарлар Gypsy

Punktów :   
Zawód: wędrowiec
Quo Vadis: w stronę akcji

Re: Muzułmanie zaprowadzają prawo szariatu w Londynie

minus25 napisał:

To nie jest w sumie  śmieszne Ayati... mój brat pracował dłuższy czas za granicą, to w Holandii, to w Anglii i opowiadał że biali (nie-holendrzy lub nie-anglicy) są dyskryminowani tak jakby "w zamian" za okazywaną "miłość" do wszelkich czarnych, arabów itd.

To taki trochę śmiech przez łzy, bo teoretycznie nie da się tego nikomu udowodnić, ale faktem jest, że starając się o jakiekolwiek lepsze pozycje na rynku pracy napotykasz ścianę nie do przebycia. Dla Norwegów nadajemy się tylko do sprzątania i na budowę. I oczywiście doceniają polskich pracowników i są z nich bardzo zadowoleni.. ale póki pracują właśnie na budowach i w innych fizycznych pracach, bo wszystkie inne są zarezerwowane dla Norwegów. A jeśli już ktoś zatrudni cudzoziemca to tylko i wyłącznie dlatego, że chce dać mu głodową stawkę i uważa, że ten "i tak powinien się cieszyć i być wdzięczny i nie podskakiwać".

Ostatnio edytowany przez Ayati Sajani (2013-06-02 02:22:16)


Bezczynni nie dokonują podbojów.

http://img594.imageshack.us/img594/438/920200d7480gif.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.piekielni.pun.pl Ciechocinek masaże BoĂŽte de vitesses automatique Citroen CNC Warszawa