Ogłoszenie

Nieautoryzowane forum serwisu piekielni.pl
"Dobra. W ogóle nie rozumiem co do mnie gadacie."

#76 2015-04-23 14:21:06

 Mahmurluk

Kac-morderca

Punktów :   11 
Quo Vadis: W stronę zachodzącego słońca

Re: Poranna prasówka: Fronda

>Devil Inside
Kto robił tą listę? Jeśli dobrze kojarzę tytuł, to wyszedł jak byłem w podstawówce.

>Dungeon Keeper
Klasyk, chociaż nowa wersja zupełnie niegrywalna (płać za wszystko). No cóż, jesteś władcą lochów, który ma się bronić przed bohaterami w lśniących zbrojach plu s diobel na okładce

>Hexen
Kolega z bardzo katolickiej rodziny grał w to po kryjomu, bo jakby się rodzice dowiedzieli, wyrzuciliby go z domu. Kolejna gra sprzed 15 lat

>RollerCoaster Tycoon


>Gry zawierające przemoc
90% rynku

>Leisure Suit Larry: Magna Cum Laude
Musieli wybrać najsłabszą część serii?

>Gry antychrześcijańskie
Zapomnieli o Black&White, w końcu w tej serii też jest się bogiem.

Jeszcze edytka, bo rzuciłem okiem na cały artykuł

Kiedy w chłopcach zanika duch i wola walki z lenistwem, tchórzostwem, głupotą, rośnie w nich pasja walki w grach komputerowych. W tych grach chłopcy walczą z przeważającymi siłami wrogich wojowników, robotów i potworów, ale także z demonami, a nawet z samym diabłem. Z tym że narzędzia tej walki (emblematy, osłony, praktyki, metody, magiczne zaklęcia, źródła mocy etc.) są też demoniczne. Tak więc odbywa się to nie tylko w przestrzeni podyktowanej przez przeciwnika (mrocznej, piekielnej), ale na jego zasadach i z jego wygraną. Bo nawet gdy nielicznym graczom udaje się osiągnąć ostatni poziom gry i jakoby wygrać, to setki godzin poświęconych tej grze i jej regułom są pośrednią wygraną sił demonicznych w przestrzeni duszy gracza. Co z tego, że gracz będzie zarozumiale twierdził, że jest inaczej. W końcu nie ma on pojęcia, z jak perfidnym przeciwnikiem wdał się w grę i walkę. A ten przegrywa tylko z Bogiem — nigdy z człowiekiem.

To jest takie... takie... cudne. Jakby ktoś mnie szukał u szatana, to ostatnimi czasy walczę z kosmitami niby ratując Ziemię, ale jednak dając się wciągnąć w niszczenie mojej duszy. Ale to po pracy. Praca najpierw.

Dobrze, żeby mało świadomi tego rodzice poznali choć część tego rodzaju gier.

Mają zacząć grać, żeby dowiedzieć się jakie to złe i narazić na zatracenie? HELL NO!

Ostatnio edytowany przez Mahmurluk (2015-04-23 14:27:28)


Chcesz 10GB darmowego miejsca w chmurze? klik tutaj (Jottacloud)
https://i.chzbgr.com/maxW500/8004294656/h78676C5D/

Offline

 

#77 2015-04-23 17:34:20

 mongol13

Kuro no Kenshi

Punktów :   16 
Zawód: już inżynier IT

Re: Poranna prasówka: Fronda

Ooooo- czyli nie tylko na forumie CD Action o tym można znaleźć info O dziwo- w tej liście goer jest Postal... ale Postala 2 już nie uświadczysz Gramy?
Macie, pośmiejcie się

Albo w ogóle czytujcie jego wpisy- to, jakie perełki czasem się znajduje w tych "tak zwanych" burdelach pracach "poważanych i szanowanych" jest bezcenne


http://tinyurl.com/mnggggp
Nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe * ** ***
   * chyba, że ci się to opłaca
   ** chyba, że ci to ujdzie na sucho
   *** chyba, że się należało sku&wielowi


Jestem oazą spokoju. Pier*olonym, ku*wa, zaje*iście wyluzowanym kwiatem lotosu na przejrzystej tafli tego je*anego jeziora... Prawdę mówiąc jestem tak wyluzowany, jak wagon pełen pier*olonych, tybetańskich medytujących mnichów...

Offline

 

#78 2015-04-25 08:44:53

 kambodia

Grzesznik

Punktów :   

Re: Poranna prasówka: Fronda

Nie z Frondy ale rozbawiło mnie z samego rana
http://joemonster.org/art/31981/Jakimi_ … ior_Biblii

Offline

 

#79 2015-05-02 12:04:03

 mongol13

Kuro no Kenshi

Punktów :   16 
Zawód: już inżynier IT

Re: Poranna prasówka: Fronda

Okej- tydzień bez frondowych rewelacji to zdecydowanie za dużo! Trzeba to zmienić, więc z dumą prezentuję wam... http://www.donotlink.com/eyu3 Biedny Chazan, taki uciskany, tak bardzo męczennik, a w tym wszystkim antykatolicka Hania "Wahszafa" Gronkiewicz-Waltz


http://tinyurl.com/mnggggp
Nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe * ** ***
   * chyba, że ci się to opłaca
   ** chyba, że ci to ujdzie na sucho
   *** chyba, że się należało sku&wielowi


Jestem oazą spokoju. Pier*olonym, ku*wa, zaje*iście wyluzowanym kwiatem lotosu na przejrzystej tafli tego je*anego jeziora... Prawdę mówiąc jestem tak wyluzowany, jak wagon pełen pier*olonych, tybetańskich medytujących mnichów...

Offline

 

#80 2015-05-02 14:53:14

Tiszka

Potępiona Dusza

Punktów :   

Re: Poranna prasówka: Fronda

Bardziej podobał mi się okołochazanowy tytuł "Oskarżony o niepopełnienie zbrodni niewinny"

[kompilacja]

Czyli popełnił zbrodnię.

Dziękuję.


http://asset-e.soup.io/asset/6284/9188_ef49_500.gif

Offline

 

#81 2015-05-02 23:18:25

Tiszka

Potępiona Dusza

Punktów :   

Re: Poranna prasówka: Fronda

Tęskniliście za Frondą, tak?

"4-latka: To wasza modlitwa uratowała mnie przed aborcją!"

Tak, tak, to tytuł tego oto cuda: http://www.donotlink.com/ez10

Mała dziewczynka, która niemal zginęła zamordowana w łonie matki, dziękuje dziś Bogu i ludziom, którzy się za nią wstawili. „To wasza modlitwa mnie uratowała!” – przekonuje dziecko.

Nic tak nie wpływa na rozwój dziecka, jak od małego tłumaczenie mu, że mama chciała je wyskrobać, nie?

Nie doszło do tego, bo za jej życiem wstawiło się 15 tysięcy ludzi, modląc się do Pana Boga o uratowanie dziewczynki.

Aha. Jak wtedy, gdy Goku z Dragon Balla kazał wszystkim podnieść ręce i oddać energię, żeby uratować świat.

To dzięki wolontariuszom, którzy stoją w czasie kampanii przed klinikami aborcyjnymi, modlą się i namawiają matki wiodące swoje dzieci na rzeź do nawrócenia i zmiany fatalnej decyzji.

...

W środku jest jeszcze filmik. Ciekawe, jakie prochy będzie brał dzieciak, gdy skończy podstawówkę.

UWAGA, TERA BEDZIE HICIOR
I lepiej, żebyście nic nie jedli, bo wyplujecie.

"Zgwałcona 10-latka urodzi dziecko"

Dostępne tu: http://www.donotlink.com/eyyq
I uwierzcie, że tytuł nie zapowiada tej abominacji, którą znajdziecie w środku.

Zgwałcona 10-latka z Paragwaju urodzi dziecko. Władze tego kraju postępując jak najsłuszniej nie zgodziły się na wyjątek od prawa i zdecydowały, że tej sytuacji nie można rozwiązać mordowaniem nienarodzonego.

Ok..eeej...

10-letnia dziewczynka z Paragwaju, która została zgwałcona przez ojczyma, będzie musiała urodzić dziecko. Dziecko jest obecnie w piątym miesiącu ciąży. Rodzina dziewczynki występowała do władz o prawo do zamordowania dziecka. Władze na szczęście, kierując się zdrowym rozsądkiem, nie zgodziły się na takie bezprawie.

"Takie bezprawie"

Oczywiście obrońcy „praw człowieka” podnoszą wielkie larum, odsądzając Paragwaj od czci i wiary (w liberalizm chyba?). Rząd zachowuje się rzekomo w „nieludzki” sposób, zmuszając dziewczynkę do narażenia własnego życia, bo ciąża w tym wieku, jest, oczywiście, niebezpieczna.

To ja skoczę po drinka... Mam ananasówkę w szafce.

Oczywiście, jak zwykle w podobnych wypadkach liberalna opinia publiczna myśli tylko o tym, co widać. Troszczy się więc o rzekome dobro 10-latki , zupełnie zapominając o człowieku, którego w sobie nosi i który ma takie samo prawo do życia, jak ona właśnie.

Mam nadzieję, że zrzucą się na leczenie psychiatryczne i medyczne w kwestii tego "rzekomego dobra 10-latki" <siorbie ananasówkę z sokiem >

Zresztą… czy zamordowanie dziecka tej dziewczynki będzie dla niej dobre? Oczywiście, że nie, bo choć ze względu na jej wiek nie uczyni z niej jeszcze morderczyni, to przecież obciąży ją na resztę jej życia świadomością tego, co jej wyrządzono, zabijając jej dziecko.

Bo wiecie, w wieku 10 lat aborcja to znacznie gorsze przeżycie, niż gwałt ze strony ojczyma (oby jeden), ciąża, opinia publiczna i te takie.

Stała się niewątpliwie wielka tragedia – ojczym, który zgwałcił 10-latkę, zasługuje na najwyższy wymiar kary, którym, być może, powinna być nawet kara śmierci <bo wiecie, świętość życia katolicka>. Jednak sama dziewczynka potrzebuje jedynie bardzo troskliwej opieki i zapewnień, że jest prawdziwie kochana i że prawdziwie kochane będzie jej dziecko, nieważne, jak zostało poczęte.

Ja tu naprawdę nie wycinam ani kawałeczka tekstu, jedynie komentarze dodaję pomiędzy.

Da fuq... 0_o

Krytycy takiej postawy, oprócz powoływania się na rzekome niszczenie psychiki dziewczynki, powiedzą też, że dziecko może umrzeć przy porodzie. Oczywiście – może. Pamiętajmy jednak, że dzieci mogą umrzeć też podczas podróży samochodem, mimo wszystko nikt nie protestuje, gdy są gdzieś wiezione.


Serio, ja tego nie skomentuję. Nie wiem nawet, jak.

Jeżeli dziewczynka umarłaby przy porodzie, byłaby to kolejna, ogromna tragedia – ale tragedie na świecie po prostu są. Jesteśmy ludźmi, nie bogami i trzeba to zaakceptować wraz ze wszystkimi konsekwencjami naszej mizernej kondycji. Morderstwo nienarodzonego dziecka nie może być tu żadnym rozwiązaniem.

Jezu, ludzie, umrzyjcie.

Za 10-latkę, jej dziecko i całą jej rodzinę trzeba się po prostu pomodlić, prosząc Boga, by uratował oba istnienia. Jeżeli tak się stanie, to, mamy nadzieję, w przyszłości wszystko obróci się na dobro, a matka i dziecko szczęśliwie uratowane przed zakusami liberałów staną się adwokatami życia, nieustraszenie promując Boże prawo jako jedyne prawo dobre dla człowieka.

I nie łamcie drugiego przykazania, bo nawet mnie od was mdli

Na deser - komentarz jednego z zagorzalszych komentatorów frondowych, urodzonego katolika:

Sami sie walnijcie, bydlaki...
cierpienie matki nie będzie specjalnie mniejsze "dzięki" aborcji, co sie stało to sie nie odstanie

poza tym - niebezpieczeństwo powikłań jest duże - kto będzie odpowiadał, gdy wskutek skrobanki matka stanie sie bezpłodna? Albo po kilku latach rozwinie syndrom postaborcyjny i skoczy z mostu?
Niedopuszczalne jest zmuszanie do wychowywania takiego dziecka, ale "koszt psychiczny" donoszenia ciąży jest niczym wobec ryzyka powikłań, o cierpieniu szlachtowanego dziecka nie wspominając.

Nie zapominajcie drodzy durnie, że to PARAGWAJ.
Ludy z ameryki płd. dorastają dobre kilka lat szybciej - takie przystosowanie naturalne. Ta matka ma - licząc na skale europejska - biologicznie jakieś 13-14 lat.
W rozwoju społecznym pewnie ma z 15 euro-lat

Caluśki art wam wkleiłam.

Ostatnio edytowany przez Tiszka (2015-05-02 23:22:28)


http://asset-e.soup.io/asset/6284/9188_ef49_500.gif

Offline

 

#82 2015-05-02 23:25:04

Nenka

Zbanowany

Punktów :   

Re: Poranna prasówka: Fronda

Tragedie na świecie po prostu są. Jak będzie wojna, wroga armia wpadnie do Twojego miasta, urżnie Ci obie nogi żebyś nie mógł wstać i zaczną gwałcić po kolei wszystkie kobiety z Twojego domu to nie rozpaczaj - sąsiadowi właśnie skręcili kark, więc w sumie ma gorzej.
Mój mózg właśnie spływa po ścianach, dzięki Tiszka.

Offline

 

#83 2015-05-03 15:38:07

 mongol13

Kuro no Kenshi

Punktów :   16 
Zawód: już inżynier IT

Re: Poranna prasówka: Fronda

Nic tak nie wpływa na rozwój dziecka, jak od małego tłumaczenie mu, że mama chciała je wyskrobać, nie?

... eee, to tego... no...
http://lh3.googleusercontent.com/Ansvju4tCYhSkHM6AH3Wbv-Xe1qXnGOKD1cwYyZ6CN5vBnHAHrxwTbrjcjWk9GTmuJ2ccEHR9Glk3LBFc1ysDDwAEqF_Rmun5W94FAKpFuBEAgTGKBH26gfcEg

Aha. Jak wtedy, gdy Goku z Dragon Balla kazał wszystkim podnieść ręce i oddać energię, żeby uratować świat.

Ty się śmiej, a on wtedy miał takie pier&olnięcie, że hej   https://applekun.files.wordpress.com/2013/04/opxtorixdbz-8.jpg

To dzięki wolontariuszom, którzy stoją w czasie kampanii przed klinikami aborcyjnymi, modlą się i namawiają matki wiodące swoje dzieci na rzeź do nawrócenia i zmiany fatalnej decyzji.

Ciekawe, czy ci sami modlący się obrońcy życia nienarodzonego () będą potem łożyli kasę na dziecko, a już nie daj boru drogi, jak dziecko okaże się być chore i musi być leczone przez -naście albo -dziesiąt lat. A co z przypadkami, kiedy wiadomo, że nawet, jeśli dziecko się urodzi, to zaraz umrze? A co w przypadku, kiedy dziecko urodzi się martwe? A co w przypadku, kiedy trzeba będzie wybierać matka albo dziecko? Trudne pytania, nie? Aaa, ch*j tam, "ważne, że nie wyskrobane, jak urodzisz, to mnie ty i ten twój bachor nic nie obchodzicie, ważne, że wymodliliśmy cud!". Tak to chyba działa...

Ciekawe, jakie prochy będzie brał dzieciak, gdy skończy podstawówkę.

No z takim podejściem, to po skończeniu podstawówki to się może jeszcze obejdzie, ale tak koło 18-stki, kiedy wreszcie dotrze do niego to i owo, między innymi, że tu modlitwy i cyrk na pokaz jakichś noname'ów, a tu matka, która chciała dzieciaka się pozbyć i pewnie go nie za bardzo... lubi... to będzie brał wszelkie możliwe prochy. O ile nie popełni samobójstwa. Je*ać- ważne, że wymodlone, a jak się zabije- widać Bóg tak chciał!

-------------

UWAGA, TERA BEDZIE HICIOR
I lepiej, żebyście nic nie jedli, bo wyplujecie.

No i jak zwykle, chyba muszę zrezygnować z obiadów...

Zgwałcona 10-latka z Paragwaju urodzi dziecko. (...) jak najsłuszniej (...) takie bezprawie

Jak najsłuszniej, bezprawie. Powiedziały frondzle, co wiedziały, siedząc wygodnie w fotelach, bredząc o nieistniejących ideałach...

Oczywiście, jak zwykle w podobnych wypadkach liberalna opinia publiczna myśli tylko o tym, co widać. Troszczy się więc o rzekome dobro 10-latki , zupełnie zapominając o człowieku, którego w sobie nosi i który ma takie samo prawo do życia, jak ona właśnie.

Aha, czyli poświęćmy już żyjącego, czującego i świadomego siebie człowieka dla... czegoś, co człowiekiem jeszcze nie jest... fuck logic...

Zresztą… czy zamordowanie dziecka tej dziewczynki będzie dla niej dobre? Oczywiście, że nie, bo choć ze względu na jej wiek nie uczyni z niej jeszcze morderczyni, to przecież obciąży ją na resztę jej życia świadomością tego, co jej wyrządzono, zabijając jej dziecko.

Noo, bo ta dziewczynka taaaaak strasznie będzie kochała to dziecko, będzie dla niej wspomnieniem jakże wspaniałego dzieciństwa, kochających (nawet aż za bardzo) rodziców a tak to by płakała "to moje dziecko, nie zabierajcie mi go" i tak dalej. Jasne. Plus do tego to "choć ze względu na jej wiek nie uczyni z niej jeszcze morderczyni. Jeszcze, choć coś mi się zdaje, że wszelakie frondzle już i tak dawno wydały wyrok- nie ważne, że została zgwałcona 10-letnia dziewczynka. Albo urodzi, albo morderczyni.

Stała się niewątpliwie wielka tragedia – ojczym, który zgwałcił 10-latkę, zasługuje na najwyższy wymiar kary, którym, być może, powinna być nawet kara śmierci <bo wiecie, świętość życia katolicka>. Jednak sama dziewczynka potrzebuje jedynie bardzo troskliwej opieki i zapewnień, że jest prawdziwie kochana i że prawdziwie kochane będzie jej dziecko, nieważne, jak zostało poczęte.

Wiesz, napisałbym coś o zabiciu tych handlarzy narkotyków, co ich ostatnio kropnęli i dodał o hipokryzji, bo teraz to dziewczynka potrzebuje opieki i zapewnień, że jest kochana, a potem to niech sobie radzi sama...

No i komentarze... o pani droga...

Krytycy takiej postawy, oprócz powoływania się na rzekome niszczenie psychiki dziewczynki, powiedzą też, że dziecko może umrzeć przy porodzie. Oczywiście – może. Pamiętajmy jednak, że dzieci mogą umrzeć też podczas podróży samochodem, mimo wszystko nikt nie protestuje, gdy są gdzieś wiezione.

Podobnie, jak tobie nikt nie zabrania oddychać, bo w powietrzu może być rozpylony trujący gaz, a jednak oddychasz i nie masz z tym problemów. Raczej miałbyś problemy bez tego.

Jeżeli dziewczynka umarłaby przy porodzie, byłaby to kolejna, ogromna tragedia – ale tragedie na świecie po prostu są. Jesteśmy ludźmi, nie bogami i trzeba to zaakceptować wraz ze wszystkimi konsekwencjami naszej mizernej kondycji. Morderstwo nienarodzonego dziecka nie może być tu żadnym rozwiązaniem.

Zaiste umrzyjcie, najlepiej tak na śmierć, niech Dolan was prowadzi. Swoją drogą- fajnie się stosuje takie zabiegi wpływające na podświadomość, nie? W końcu znacznie poważniej brzmi "morderstwo", niż "usunięcie/aborcja" i "nienarodzone dziecko", niż "zygota/zarodek/embrion". Wszystko ma się ku lepszemu...

Za 10-latkę, jej dziecko i całą jej rodzinę trzeba się po prostu pomodlić, prosząc Boga, by uratował oba istnienia. Jeżeli tak się stanie, to, mamy nadzieję, w przyszłości wszystko obróci się na dobro, a matka i dziecko szczęśliwie uratowane przed zakusami liberałów staną się adwokatami życia, nieustraszenie promując Boże prawo jako jedyne prawo dobre dla człowieka.

Tak tak, gorąco pomodlić, najlepiej w kilkadziesiąt tysięcy osób na raz, żeby spell się krócej castował. Tak samo mam nadzieję, że wymodlicie jakiś cud i Bóg po uratowaniu obojga da kasę na wychowanie. I leczenie psychiatryczne, tak zgwałconej dziewczyny, która pewnie będzie chciała ze sobą skończyć, jak i dziecka, które jak tylko się dowie, w jak radosnych okolicznościach zostało poczęte, to do końca życia będzie musiało być na prochach i kontroli psychologa. Świetnie się to zapowiada. "Adwokaci życia promujący Boże prawa do czegośtam", pusty śmiech mnie ogarnia, jak to czytam *dosiada się do Tisz z własną butelką*

Sami sie walnijcie, bydlaki...
cierpienie matki nie będzie specjalnie mniejsze "dzięki" aborcji, co sie stało to sie nie odstanie

Sam się walnij, możliwie czymś najcięższym, może ci w mózgu wreszcie zacznie stykać. Nie będzie specjalnie mniejsze mówisz? To ch*j, nie cierpi jeszcze więcej, jak dotychczas, w końcu wy zawsze macie ostatnie słowo.

poza tym - niebezpieczeństwo powikłań jest duże - kto będzie odpowiadał, gdy wskutek skrobanki matka stanie sie bezpłodna? Albo po kilku latach rozwinie syndrom postaborcyjny i skoczy z mostu?

Po kilku latach skoczy z mostu? Zatem niech skacze już teraz.

Niedopuszczalne jest zmuszanie do wychowywania takiego dziecka, ale "koszt psychiczny" donoszenia ciąży jest niczym wobec ryzyka powikłań, o cierpieniu szlachtowanego dziecka nie wspominając.

Czyli jednocześnie sobie potwierdzasz i zaprzeczasz. Logika faktycznie nie jest mocną stroną w kwestiach religijnych. No i to "cierpienie szlachtowanego dziecka", piękne granie na emocjach, jeszcze trochę i aż się zainteresuję.

Nie zapominajcie drodzy durnie, że to PARAGWAJ.

Dziękuję za oświecenie, durniu, w życiu bym na to nie wpadł po przeczytaniu artykułu. Tylko... co z tego?

Ludy z ameryki płd. dorastają dobre kilka lat szybciej - takie przystosowanie naturalne. Ta matka ma - licząc na skale europejska - biologicznie jakieś 13-14 lat. W rozwoju społecznym pewnie ma z 15 euro-lat

Aaa, jasne... Tak, tak, a świstak siedzi i opier*ala w sreberka... Ta matka ma kilka skal, wedle których sobie ją kategoryzujecie ( i zupełnie przypadkiem dodajecie lat): faktycznie ma 10 lat, biologicznie to prawie 13-14, społecznie to zawsze idzie w górę, więc 15, drogi bezmózg zapomniał dodać jeszcze jakiegoś innego stopnia na tej skali, np katolicko-moralnej, ustawionej tak na 18 lat, w ten sposób przeskakujemy problematyczny rozstrzał wieku i hajda- jest PEŁNOLETNIA! Róbta, co chceta, gwałt się pewnie też nie liczy, bo w końcu ona prowokowała...

Idźcie się idźcie ku&wa wszyscy masowo zabijcie, tylko koło wcześniej wykopanego dołu z wapnem, żeby nie utrudniać innym roboty. *wypija 5. jabola* Serio, pierwszy raz rzygać mi się chce, jak czytam te katobrednie i to bynajmniej nie ze względu na tematykę.


http://tinyurl.com/mnggggp
Nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe * ** ***
   * chyba, że ci się to opłaca
   ** chyba, że ci to ujdzie na sucho
   *** chyba, że się należało sku&wielowi


Jestem oazą spokoju. Pier*olonym, ku*wa, zaje*iście wyluzowanym kwiatem lotosu na przejrzystej tafli tego je*anego jeziora... Prawdę mówiąc jestem tak wyluzowany, jak wagon pełen pier*olonych, tybetańskich medytujących mnichów...

Offline

 

#84 2015-05-04 22:51:42

 Mahmurluk

Kac-morderca

Punktów :   11 
Quo Vadis: W stronę zachodzącego słońca

Re: Poranna prasówka: Fronda

Chciałem coś dorzucić, ale artykuł jest tak durny, a komentarze tak celne, że będzie krótko.

Tisz napisał:

Mam nadzieję, że zrzucą się na leczenie psychiatryczne i medyczne w kwestii tego "rzekomego dobra 10-latki"

Ale matka to życie narodzone, więc nie ich jurysdykcja. Niech się inni martwią.

Ludy z ameryki płd. dorastają dobre kilka lat szybciej - takie przystosowanie naturalne. Ta matka ma - licząc na skale europejska - biologicznie jakieś 13-14 lat. W rozwoju społecznym pewnie ma z 15 euro-lat

A w psich latach to 70 na karku!

mong napisał:

Ta matka ma kilka skal, wedle których sobie ją kategoryzujecie ( i zupełnie przypadkiem dodajecie lat): faktycznie ma 10 lat, biologicznie to prawie 13-14, społecznie to zawsze idzie w górę, więc 15

Ich skala jest prosta:
a) kwestie decydowania o seksie, ciele i antykoncepcji - zawsze za młoda
b) rodzenie dziecka - bohaterska postawa dojrzałej i świadomej osoby


Chcesz 10GB darmowego miejsca w chmurze? klik tutaj (Jottacloud)
https://i.chzbgr.com/maxW500/8004294656/h78676C5D/

Offline

 

#85 2015-06-19 02:45:44

 kambodia

Grzesznik

Punktów :   

Re: Poranna prasówka: Fronda

Do końca nie byłem pewien czy do tematu o Frondzie czy do tematu o sposobie na demografię

13-latka urodziła dziecko poczęte w wyniku gwałtu. "Bóg mi pobłogosławił" - mówi dziś o synu

13-letnia Ashley zaszła w ciążę w wyniku gwałtu. Odrzuciła jednak aborcję i urodziła zdrowego syna. Dziś, po trzech latach, jest szczęśliwą mamą i gdyby miała wybór,zrobiłaby znowu to samo.

http://www.fronda.pl/a/13-latka-urodzil … 52860.html

Offline

 

#86 2015-06-19 09:51:20

 mongol13

Kuro no Kenshi

Punktów :   16 
Zawód: już inżynier IT

Re: Poranna prasówka: Fronda

Kambo- no to... gwałciciele ustawiać się do kolejki, raz!


http://tinyurl.com/mnggggp
Nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe * ** ***
   * chyba, że ci się to opłaca
   ** chyba, że ci to ujdzie na sucho
   *** chyba, że się należało sku&wielowi


Jestem oazą spokoju. Pier*olonym, ku*wa, zaje*iście wyluzowanym kwiatem lotosu na przejrzystej tafli tego je*anego jeziora... Prawdę mówiąc jestem tak wyluzowany, jak wagon pełen pier*olonych, tybetańskich medytujących mnichów...

Offline

 

#87 2015-06-25 09:47:14

 Mahmurluk

Kac-morderca

Punktów :   11 
Quo Vadis: W stronę zachodzącego słońca

Re: Poranna prasówka: Fronda

No to tego... Badanie nasienia jest namawianiem do in-vitro i grzechu masturbacji. Po co to robić, skoro do zapłodnienia wystarczy jeden plemnik, więc nie ma co się przejmować póki chociaż ten jeden jest...
http://www.donotlink.com/fofn


Chcesz 10GB darmowego miejsca w chmurze? klik tutaj (Jottacloud)
https://i.chzbgr.com/maxW500/8004294656/h78676C5D/

Offline

 

#88 2015-06-25 13:06:39

 Kobalamina

Konował bez dyplomu

Punktów :   

Re: Poranna prasówka: Fronda

Sugerują liczenie plemników, zgodnie z normami Światowej Organizacji Zdrowia, zapominając, że do zapłodnienia wystarczy jeden plemnik.

Jedno zdanie po którym widać że autor artykułu książkę do biologii widział ostatni raz w bibliotece na półce

Offline

 

#89 2015-06-25 13:25:28

Tiszka

Potępiona Dusza

Punktów :   

Re: Poranna prasówka: Fronda

Polecam piękny internetowy ból rzyci, zwłaszcza trójca Fronda/Deon/Twitter: https://twitter.com/hashtag/invitro?src=hash


http://asset-e.soup.io/asset/6284/9188_ef49_500.gif

Offline

 

#90 2015-06-25 15:17:07

 Mahmurluk

Kac-morderca

Punktów :   11 
Quo Vadis: W stronę zachodzącego słońca

Re: Poranna prasówka: Fronda

Jak się komuś nie chce przeglądać całości, to tutaj piękny rzyg Romaszewskiej, czytać normalnie od góry.

https://scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/v/t1.0-9/11535807_407963596074658_7026787503155533033_n.jpg?oh=b268f31b7aedbb17018ecee5dd257045&oe=55EC1504

Ktoś jest w stanie wytłumaczyć dlaczego 4 komórki z in-vitro są człowiekiem normalnym i nie można go zabijać, ale jak się organizm rozwinie, to staje się sztuczny?


Chcesz 10GB darmowego miejsca w chmurze? klik tutaj (Jottacloud)
https://i.chzbgr.com/maxW500/8004294656/h78676C5D/

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.piekielni.pun.pl rapforlife margofun savo