Ogłoszenie

Nieautoryzowane forum serwisu piekielni.pl
"Dobra. W ogóle nie rozumiem co do mnie gadacie."

#1 2012-12-18 15:32:39

rootadmin

Administrator

Punktów :   

Cobyście zmienili?

Witajcie,

Interesuje mnie co sądzicie o stanie serwisu i co byście chcieli w nim zmienić.

Przyznam szczerze, ze mnie do szewskiej pasji doprowadza system prywatnych wiadomości. On najzwyczajniej w świecie nie spełnia swojej funkcji!
Wiadomości dochodzą jak chcą i kiedy chcą, przeczytane oznaczone są jako "nieprzeczytane", moje własne wiadomości potrafią mi sie wyświetlić jako nowe wiadomości (!)... Po prostu koszmar, nie komunikacja.

A Wy? Co w byście zmienili?

Offline

 

#2 2012-12-18 16:12:25

 kiniaas007

Forumowa Kocica Bojowa

Punktów :   

Re: Cobyście zmienili?

to jeszcze nic, mnie się w ogóle nie wyświetla czy mam nowe PW czy też nie (na chrome), natomiast na mozilli wyświetlało się ciągle, że mam wiadomość, nawet gdy skasowałam całą skrzynkę przychodzących. To jest dopiero wariactwo. Nie mówiąc o problemach, jakie opisałeś SS, bo mam dokładnie to samo...


Lepiej zginąć stojąc, niżeli miałabym żyć na kolanach.
Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu
Lepiej być człowiekiem, który głośno przeklina, niż małym, cichym skur*ysynem...
http://img194.imageshack.us/img194/5301/1363511315788f402a.gif

Offline

 

#3 2012-12-18 16:58:58

 Olkiolki

Grzesznik

Punktów :   

Re: Cobyście zmienili?

A mnie wkurza strasznie fakt, że jak chcesz odpowiedzieć na jakieś komentarze, to musisz czekać dwie minuty. Dałoby się przeżyć, gdyby to był czas krótszy, ale dwie minuty później nie chce mi sie już dodawać żadnego komentarza...


Nigdy nie kłóć się z głupcem.
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Offline

 

#4 2012-12-18 18:02:28

 Freeman

Tańkowacz Paliw

Punktów :   

Re: Cobyście zmienili?

Mnie denerwuje wylogowywanie po 14 dniach. Druga rzecz to przekierowanie po zalogowaniu na stronę główną.

Ostatnio edytowany przez Freeman (2012-12-18 18:06:26)


Nigdy nie dyskutuje z idiotą. Najpierw sprowadzi mnie do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Offline

 

#5 2012-12-18 19:25:32

 KompocikJablkowy

Naczelny Fragles

Punktów :   
Zawód: Tester poduszek i materaców
Quo Vadis: O tam!

Re: Cobyście zmienili?

Mnie również denerwuje system prywatnych wiadomości. O ile jednak przyzwyczaiłem się już do jego działania w sposób... ujmijmy to, wysoce oryginalny, to mnie do szewskiej pasji doprowadza kretyński system cenzury. Zresztą, przed powstaniem forum zamieściłem jeszcze o tym krótką notkę na Piekielnych... Swoją drogą, liczyłem na ustosunkowanie się do niej jakiegoś admina, no ale niestety dupa.

Offline

 

#6 2012-12-18 21:50:33

 KompocikJablkowy

Naczelny Fragles

Punktów :   
Zawód: Tester poduszek i materaców
Quo Vadis: O tam!

Re: Cobyście zmienili?

Aaaale że jak? Mi się wydawało zawsze, że z poziomu strony głównej można poczytać historie od tych dodanych dawno dawno temu aż do najnowszych...

Offline

 

#7 2012-12-18 22:00:19

 Kobalamina

Konował bez dyplomu

Punktów :   

Re: Cobyście zmienili?

kiniaas007 napisał:

natomiast na mozilli wyświetlało się ciągle, że mam wiadomość, nawet gdy skasowałam całą skrzynkę przychodzących

Mam dokładnie tak samo o_O Co lepsze, po jakimś losowym czasie samo się wyłącza. A czasami nie włącza. Hurr.

Offline

 

#8 2012-12-19 09:47:43

rootadmin

Administrator

Punktów :   

Re: Cobyście zmienili?

Ściągnijcie po prostu Operę. :-)

Offline

 

#9 2012-12-19 09:49:33

 smokk

laminujący pingwin

Punktów :   
Zawód: szkutnik/szyper/traktorzysta
Quo Vadis: gdzieś

Re: Cobyście zmienili?

SecuritySoldier napisał:

Ściągnijcie po prostu Operę. :-)

Zgadzam się. Na swoim eldżiku mam Operę i wszystko jest ok.


Dopada cię demencja, czyli tracisz zdolność zapamiętywania czegokolwiek. Oddaj kartę mistrzowi.
Neuroshima 1.5 str. 125
http://img.zszywka.pl/0/0112/6480/humor/rico-lt33-dtaktak-kaboom.gif

Offline

 

#10 2012-12-19 14:18:09

Meena

Aniołek

Punktów :   

Re: Cobyście zmienili?

Używam Firefoxa i AbBlock Plus, i nigdzie nie mam irytujących reklam.

Offline

 

#11 2012-12-19 14:57:23

 speerpre

Grzesznik

Punktów :   

Re: Cobyście zmienili?

Ja wymieniłbym głównie te PW. Są po prostu koszmarem... Nie działają poprawnie od... hmm, w sumie to kiedyś działało? Chyba nie

Co do przeglądania przez telefon to nie ma najmniejszych problemów jeśli robi się to przez operę mini. W przypadku przeglądarki z tel. nie wyświetlało się poprawnie większość strony.

Offline

 

#12 2012-12-19 17:24:13

MaL3K

Gość

Re: Cobyście zmienili?

Ja bym sie zastanowil nad platnym forum. Na poczatku sa to groszowe sprawy, przy takiej ilosci uzytkownikow. Sam moge oplacic z gory za kilka pierwszych miesiecy. Zniknie problem z PW oraz reklamami.

Mi pierwsze co sie rzucilo w oczy to brak podlinkowania loga na topce.

SS jak bedziesz chcial moge pomoc w moderowaniu i grafice. Modem bylem np. na ekazekforum.pl , a grafika zajmuje sie na codzien tworzac reklamy i strony internetowe (np. www.catscreen.se )

 

#13 2012-12-19 19:47:55

 Salemone

Księżniczka na Stalowym Rumaku

Punktów :   

Re: Cobyście zmienili?

Mnie prócz wątpliwej jakości PW wkurza też, że nie zawsze działają wszystkie funkcje. Spamował mi raz jakiś troll bluzgami i niestety nie mogłam go zaraportować. A z przeglądaniem na telefonie problemów nie miałam nigdy...


http://img42.imageshack.us/img42/9425/1362416038ec7865b0.gif
http://31.media.tumblr.com/2517851640a7efcdb9582af07f0b19e5/tumblr_mm5wpx1ESB1r5xzspo1_500.gif

Offline

 

#14 2012-12-19 22:30:54

rootadmin

Administrator

Punktów :   

Re: Cobyście zmienili?

@MaL3K: Tu rozmawiamy o serwisie piekielni.pl, nie o tym forum, do tego jest osobny dział.

Offline

 

#15 2012-12-19 22:35:47

 Cysioland

Aniołek

Punktów :   

Re: Cobyście zmienili?

Ja bym dodał możliwość wołania użytkowników w komentarzach. Często zdarza się tak, że ktoś mi odpisał na komentarz, a ja muszę co chwilę patrzeć, czy to zrobił.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs. Ciechocinek wellness weekend melt do rur San Diego Hotels