Ogłoszenie

Nieautoryzowane forum serwisu piekielni.pl
"Dobra. W ogóle nie rozumiem co do mnie gadacie."

#16 2012-12-30 20:35:35

 tatapsychopata

Aniołek

Punktów :   

Re: Cobyście zmienili?

Komentarze poniżej poziomu są poniżej poziomu... ;-)

Kto to ustalił że minus ileś tam punktów to komentarz poniżej poziomu? Często jest to komentarz kontrowersyjny, nie podobający się kilku osobom, często półmózgom którym wytykam miałkość umysłową lub analfabetom ze znajomością ortografii na poziomie zerówki. Wydaje mi się że punktacja powinna tu wystarczyć, komentarz ma "minus pińcet" punktów i już. Bo nawet ciężko taki niskopoziomowy komentarz przeczytać...

Brakuje mi odnośników do profili adminów, coś w rodzaju: napisz do admina. Niby jest zakładka Kontakt, ale jeszcze nigdy nikt mi nic nie odpisał...

System cenzury też durnowaty jest, uważam że admin powinien bardziej uważać na to co się dzieje i w razie potrzeby wyłapywać wulgaryzmy, a nie ustawili filtr na słowa kluczowe i zadowoleni. A czasem trzeba "urwą" rzucić...

Offline

 

#17 2013-01-21 19:40:34

 Freeman

Tańkowacz Paliw

Punktów :   

Re: Cobyście zmienili?

A ja bym chciał, żeby historie były podzielone na kategorie wg. tagów. Widziałbym tylko historie, których tematyka mnie interesuje.


Nigdy nie dyskutuje z idiotą. Najpierw sprowadzi mnie do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
OтeНи Жале Darłówko internet światłowodowy