Ogłoszenie

Nieautoryzowane forum serwisu piekielni.pl
"Dobra. W ogóle nie rozumiem co do mnie gadacie."

#421 2015-06-18 22:59:10

Tiszka

Potępiona Dusza

Punktów :   

Re: Najgłupsze historie

Głupie czy nie, ale napisane tak bez polotu, że płakać się chce x)

http://piekielni.pl/66963

Zdarza mi się wyglądać 'niewyjściowo' zwłaszcza rano.
Ktoś z batami dla większości ludzi jestem brudasem.
Spoko, przyzwyczaiłam się. Tylko jednej rzeczy nie mogę pojąć.
Zdarza się, że nieodłącznym towarzyszem jest dla mnie kula ortopedyczna, bez niej nawet podniesienie się z łóżka to niezłe wyzwanie. Dzisiaj był ten "zły dzień" i bez kuli ani rusz. Kuśtykam sobie do tramwaju, usiadłam sobie grzecznie na siedzeniu, czytam notatki na egzamin.
Następny przystanek i się zaczyna: niewychowany brudas, totalna znieczulica na krzywdę starszych ludzi, miejsca nie ustąpio (dokładnie tak!), jak tak można wyglądać etc...
Serio?!

A prócz mnie były w wagonie 3 osoby...

eh... to moje 'szczęście'


http://asset-e.soup.io/asset/6284/9188_ef49_500.gif

Offline

 

#422 2015-06-20 23:26:18

 Mahmurluk

Kac-morderca

Punktów :   11 
Quo Vadis: W stronę zachodzącego słońca

Re: Najgłupsze historie

Dopuść dziecko do klawiatury
Layonix, już w archiwum. http://piekielni.pl/66984#comments

Witam! Chciałbym zaznaczyć,iż jest to mój debiut na tej stronie.Staram się posługiwać poprawną polszczyzną,lecz jestem w wieku klasy 1 gimnazjum!

O piekielnej matce.

Stało się kiedyś tak,że wylądowałem w szpitalu.Ot się źle poczułem 0 energii nie mogłem wstać z łóżka.
Jedziemy do lekarza i tam każą nam udać się do szpitala.

Trafiłem do sali z małym dzieckiem,które płakało cały czas,ale zrozumiałem to pomimo młodego wieku.
I tutaj przychodzi Matka ów dziecka.
Z papieroskiem przy dwójce dzieci i nic. Dziecko same zostawiła przecież sobie poradzi nie?

Ale teraz najgorsze matka zapomniała smoczka.No cóż każdemu się zdarza a dziecko wciąż się drze. Więc mamuśka postanowiła wsadzić synkowi na oko roczek papierosa do ust.
Dziecko się krztusiło i płakało jeszcze mocniej więc przyszedł lekarz sprawdzić co się dzieje.

Matka oczywiście szybko wyrzuca papieroska przez okno.

I mówi lekarzowi:
[M]To ten dzieciak mojego synka uderzył.(palec w moją stronę)
Ja zdziwiony z wytrzeszczem mówię,że jestem na drugim końcu pokoju i jak ja to miałem zrobić.

Ale matka nadal ciągnie,że chciałem jej dziecko zabić i jaki to ja psychopata nie dobry jestem.

Skończyło się tym,że przenieśli mnie do innej sali do miłej babci.A matka pewnie nadal wpaja dobre nawyki dziecku.

edytka, bo kumulacja

czekotubka i wściekłe pięści węża żula http://piekielni.pl/66971

Czas na opowieść o moim braku inteligencji, mężnym panie żulku oraz o czterech reprezentantach subkultury ABS tj. absolutny brak szyji.

Jechałem sobie ostatnio tramwajem. Na dwóch siedzeniach rozłożona czwórka dresów, każdy piwerko dla ochłody, gangsterski rap z telefonu i co drógie słowo *urwa, a co trzecie ch*j. Normalnie jestem już przyzwyczajony, że w ostatnich wieczornych tramwajach jest ciekawie, ale tym razem nie wytrzymałem. Na jednym przystanku wsiadła Pani, już dosyć starsza, a w dodatku z nogą w gipsie i widać było, że stanie sprawia jej ból. Nasze dresiki zaczęły sobie żartować, że nie dość, że starucha to jeszcze głupia ci*a, bo se noge roz*ebana. Potem odezwał się w nich Pan JK-M bo powiedzieli, że kalecy powinni siedzieć w domu, a nie psuć widok innym. Troche mnie to zmasakrowało, ale z moją wagą piórkową nie chciałem się wtrącać, tylko że jeden z dresów popchnął panią na odchodnym, ta upadła i zaczęła jęczeć z bólu. Wtedy nie wytrzymałem, podbiegłem do nich i zacząłem ich określać całą moją paletą barwnych epitetów oraz jednocześnie starałem się jakoś Pani pomóc. Dresy widząc moją posturę zaśmiali się, wstali i zaczęli do mnie zmierzać. Już czułem, że obskoczę przysłowiowy wpierd*l i wtedy właśnie pan żulek, który chyba nie był zadowolony z zachowania mięsa armatniego w wypadku wojny z Rosją, sprzedał jednemu dresikowi takiego gonga, że ten się złożył jak nogi dziewczyny na widok prawiczego wonsa. Ja tylko stanąłem osłupiały, btw dresiki już w tym momencie kierowały się do drzwi prowadząc kolege, żulek rzucił jeszcze za nimi, że matka go zawsze uczła, że kobiety należy szanować, bo to one za nas myślą i dbają o nas nie zalerznie od wieku. Podziękowałem panu żulowi za ratunek, wysiadłem razem z paniąna następnym przystanku i dopilnowałem, żeby nic jej się nie stało zanim przyjedzie jej córka do, której pani zadzwoniła po wszystkim.

I niby Polska jest krajem o coraz większym poziomie inteligencji, a ludzie podobno stają się bardziej kulturalni. Quo Vadis?

Ostatnio edytowany przez Mahmurluk (2015-06-20 23:34:43)


Chcesz 10GB darmowego miejsca w chmurze? klik tutaj (Jottacloud)
https://i.chzbgr.com/maxW500/8004294656/h78676C5D/

Offline

 

#423 2015-06-21 15:58:45

 mongol13

Kuro no Kenshi

Punktów :   16 
Zawód: już inżynier IT

Re: Najgłupsze historie

ludzie, ku&wa, powinny być limity na głupoty wypisywane w necie dzieciaki dopuszczane ze swoimi fantazjami do klawiatury, gwałcąco-stalkujące maliniaki... co następne? Hitler zstępujący z księżyca na laserowym tyranozaurze?


http://tinyurl.com/mnggggp
Nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe * ** ***
   * chyba, że ci się to opłaca
   ** chyba, że ci to ujdzie na sucho
   *** chyba, że się należało sku&wielowi


Jestem oazą spokoju. Pier*olonym, ku*wa, zaje*iście wyluzowanym kwiatem lotosu na przejrzystej tafli tego je*anego jeziora... Prawdę mówiąc jestem tak wyluzowany, jak wagon pełen pier*olonych, tybetańskich medytujących mnichów...

Offline

 

#424 2015-06-24 16:28:43

 kambodia

Grzesznik

Punktów :   

Re: Najgłupsze historie

niespełniona twórczyni @krecius donosi jak durne są przepisy polskie bo holenderska urzędniczka nie chciała jej załatwić sprawy. Chodzi o uznanie ojcostwa przez holendra. Po wytknięciu jej że to nie i polskie przepisy chodzi, broni twardo swojego zdania. Na koniec zamiast przyznać że jej głupota i nieogarnięcie przepisów holenderskich były przyczyną jej problemiku, stara się odwrócić kota ogonem. Najśmieszniejsze jest to, iż w jej przypadku nikt nie zwrócił uwagi na to, że nie można uznać ojcostwa dziecka przed narodzinami (jest dopiero w ciąży)

http://piekielni.pl/67066#comment_786219

polecam lekturę komentarzy

Offline

 

#425 2015-06-24 21:40:03

 Archeoziele

Pupilek Lucyfera

Punktów :   14 

Re: Najgłupsze historie

Czy tylko ja za diabła nie ogarniam, w czym leży problem?


Łowy zaczęte! Bij, kto w Boga wierzy!
I grzmij: "Bóg, Anglia, król i święty Jerzy!"

Offline

 

#426 2015-06-25 09:52:12

 mongol13

Kuro no Kenshi

Punktów :   16 
Zawód: już inżynier IT

Re: Najgłupsze historie

O matuchno przenajświętsza... autorka wzięła informacje nie wiadomo skąd (w końcu Krysia z ławeczki przy bloku, wujek google, czy urząd?), na temat nie wiadomo czego (pominę, bo tego nawet sama autorka chyba nie wie) nie wiadomo gdzie (w końcu w Holandii czy GB?), a potem bije pianę, że wyjechała i przepisy się za granicą różnią od tych naszych, więc te nasze są oczywiście "durne".
Powtórzę za użytkownikiem:

vonflauschig napisał:

No i amen, takie osoby, jak autorka to właśnie cebulaki, którzy robią nam opinię za granicą. Złą.


http://tinyurl.com/mnggggp
Nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe * ** ***
   * chyba, że ci się to opłaca
   ** chyba, że ci to ujdzie na sucho
   *** chyba, że się należało sku&wielowi


Jestem oazą spokoju. Pier*olonym, ku*wa, zaje*iście wyluzowanym kwiatem lotosu na przejrzystej tafli tego je*anego jeziora... Prawdę mówiąc jestem tak wyluzowany, jak wagon pełen pier*olonych, tybetańskich medytujących mnichów...

Offline

 

#427 2015-07-20 10:24:06

 kambodia

Grzesznik

Punktów :   

Re: Najgłupsze historie

http://piekielni.pl/67497#comments

    harles112 (PW) · 20 lipca 2015 , 9:54 | było | Do ulubionych
Historia mojej cioci umieszczona za zgodą i ku przestrodze.

Zuchwałość oszustów nie zna granic.

Parę dni temu do [C]ioci zadzwonił ktoś podający się za Policjanta [PP]

[PP] - Witam. Aspirant Belzebub Piekielny, komenda Policji 7 kregu Piekła, czy z Panią Ciocią Zameldowana w 1 kręgu, a mieszkająca w 2 kręgu?
[c]- tak, w czym mogę pomóc
[PP]- szanowna Pani. jakimś sposobem na Pani koncie bankowym znalazły się oznakowane przez nas operacyjne pieniądze, które są w sposób specjalistyczny oznakowane. W związku tym aby udowodnić że faktycznie pracuje na policji proszę zadzwonić pod numer 666 666 666, a ja zadzwonię do Pani za pół godziny.

Ciocia zadzwoniła i potwierdziła, że ktoś taki faktycznie pracuje w Policji. Po około 45 minutach znowu dzwoni PP

[pp]- udało się Pani potwierdzić moją tożsamość?
[c]- tak, ale nadal nic nie rozumiem.
[pp] już tłumaczę, prawdopodobnie pieniądze które ktoś wpłacił na Pani są to pieniądze niewycofane z jakiejś starej naszej operacji. Czy mogła by Pani pobrać tą kwotę z banku i dostarczyć do naszego punktu operacyjnego gdzie zamienimy Pani pieniądze na zwykłe nie oznakowane, bo niestety nie może Pani posiadać takich nominałów u siebie. Jednocześnie informuję, że będzie pani zabezpieczona przez naszych tajniaków.
[c]- a o jaką sumę chodzi?
[pp]- z naszych ustaleń wynika że na pani koncie znajduje się 10 tys. zł.

Ciocia zgodziła się. Umówiła się na konkretny dzień i szykowała się na wizytę w placówce banku. Dzień przed wymianą w drzwiach Cioci pojawiło się dwóch panów po cywilu ale z odznakami i legitymacjami w rękach. [KP1] i [kp2]
[kp1]- dzień dobry, kapitan Michał Archanioł, Komenda stołeczna Policji. Poszukiwała Pani ostatnio Aspir. Belzebuba Piekielnego?
[c]- tak, a o co chodzi?
[kp2]- ansp. Belzebub to ja. Czy kontaktował się ktoś z Panią i podawał się za mnie?
[c]- tak, ale nie rozumiem?
[kp1]- cokolwiek nakazał człowiek podający się za kolegę jest nie ważne. Od jakiegoś czasu ktoś podszywa się pod nas i próbują okradać ludzi. Serdecznie przepraszamy za kłopoty.

Tak więc drodzy czytelnicy uważajcie, bo nie łatwo się dać zrobić w konia.
(Dla dociekliwych, ciocia nie ma konta internetowego i nie korzysta z bankomatów)

Offline

 

#428 2015-07-20 12:57:26

 Mahmurluk

Kac-morderca

Punktów :   11 
Quo Vadis: W stronę zachodzącego słońca

Re: Najgłupsze historie

(Dla dociekliwych, ciocia nie ma konta internetowego i nie korzysta z bankomatów)

A, to spoko. W takim razie faktycznie w banku mają skrytkę, w której leżą dokładnie te banknoty, które zostały wpłacone. Aż mi się przypomniała historia policjanta, co odzyskane fałszywe banknoty wysłał przekazem pocztowym do centrali


Chcesz 10GB darmowego miejsca w chmurze? klik tutaj (Jottacloud)
https://i.chzbgr.com/maxW500/8004294656/h78676C5D/

Offline

 

#429 2015-07-26 05:53:44

 kambodia

Grzesznik

Punktów :   

Re: Najgłupsze historie

Wczoraj popłakał się ze : http://piekielni.pl/67588
A dzisiaj popełnił takie "dzieło"
http://piekielni.pl/67601#comments

Wydarzenie to miało miejsce w zimie tego roku.
Wraz z kolegą udaliśmy się do klubu na nocną dyskotekę. Około 2 w nocy, zaczęliśmy się już zbierać do wyjścia. Jesteśmy już przed klubem, mamy zamiar już iść a tu nagle słyszymy krzyk, kobiecy głos :
-Zostaw ją ty pie***lony pojebie, ku*wa jeb**y psycholu powinieneś się leczyć.
W tym momencie dochodzi do tego także płacz.
Szybka ocena sytuacji, tysiąc myśli na minutę, może kogoś gwałcą, mordują, trzeba pomóc, zadzwonić na policję, cokolwiek..
-No mówię zostaw ją ty ku*wa psychole za***bany
-Przestań!
-Zamknij mo*dę je***na s**o, najpierw dajesz d**y jakimś cwe*om a teraz co?
Decyzja jednoznaczna, trzeba coś zrobić. Krzyki dobiegały zza ulicy, za rogiem jednego z budynków.
Gdy dobiegliśmy, to co tam zobaczyłem przyznam, sparaliżowało mnie. Na ziemi leży kobieta jakiś typ okłada ją pięściami. Jej koleżanka stara się jej pomóc lecz przytrzymuje i odciąga ją drugi facet.
Szok, sparaliżowało mnie i stałem tak w miejscu patrząc na to, lecz mój kolega pobiegł od razu na pomoc więc ruszyłem i z nim. Kolesie, gdy tylko zobaczyli Nas biegnących na siebie od razu przerwali czynność i skupili się na nas. Nie mieliśmy wyboru jak wyskoczyli z pięściami. Jako że kolega trenuje sztuki walki pare dobrych lat, poskładał jednego dwoma ciosami na co drugi z nich puścił się w długą, zostawiając kolegę i tyle go widzieli.
Gdy tylko zobaczyłem twarz, tego kolesia to poznałem go: Był to typowy dresik, z którym chodziłem do szkoły średniej.
Dresik wstając musiał mnie także poznać, czego się domyślam po wyrazie twarzy, po czym ulotnił się jak jego kolega.
Co tu po Nas, dresik z kolegą ulotnili się a tamte kobiety zapytane o pomoc, kazały nam się nie wpie***lać po czym poszły.
Na tym historia powinna się zakończyć lecz dresiarze jak tobdresiarze, muszą udowodnić swoją męskość. Opracowali plan zemsty, i wyruszyli go zrealizować.
Około 5 rano obudziły mnie krzyki dochodzące z przed bloku. Znowu się ktoś bije czy co? Patrzę przez okno i oczom nie wierzę:
Dresik z kolegą w ramach zemsty chcieli po mnie jeszcze tej samej nocy przyjść do domu. Ten który mnie poznał wie zapewne tylko w którym bloku mieszkam i nic więcej. Na domofonie nie ma mojego nazwiska, a spis jest w środku klatki która była zamknięta, więc postanowili wyżyć się na przypadkowej klatce. I tak o 5 rano zaczęli krzyczeć, kopać, obrzucać czym się dało drzwi od klatki schodowej 2 klatki dalej od mojej.
Niestety źle trafili. Mieszka tam były wojskowy, dobrze zbudowany. Złoty człowiek lecz nie znosi jak się mu zakłóca spokój a zwłaszcza sen. Postanowił sam się uporać z problemem. Dresiki po ciemku lub pod wpływem alkoholu uznali że to ja bo rzucili się na niego. Szybko to nie trwało, były wojskowy wymierzył parę ciosów i kopniaków, a dresiki "złożyły się jak scyzoryk".
Mieliśmy niezły ubaw następnego dnia , gdy sąsiadowi opowiedziałem o całym zdarzeniu ;D
A cwaniaków taka lekcja może czegoś nauczy. Oby...

Offline

 

#430 2015-08-16 21:59:40

WhiteRose

Zmutowany Kfiotek- bard

Re: Najgłupsze historie

czo
http://piekielni.pl/67980#comments

Jak odpieluchowe zapalenie mózgu może doprowadzić do rozwodu:

Zarabiam całkiem sporo i lubię być wyjątkowy więc zamówiłem narożnik do pokoju ze skóry. Koszt około 15 tyś. Do mojej żony przyjechała jej siostra z 3 miesięcznym chłopcem. Rozebrały mu pieluchę i położyły na w.w narożniku. Młody się posikał, to ja opieprzam ją że co sobie myśli ta jej siostra. Moja żona do mnie: nie przejmuj się przecież kupisz nam nowy. No właśnie ku..a że nie kupię

Offline

 

#431 2015-08-17 19:11:31

 mongol13

Kuro no Kenshi

Punktów :   16 
Zawód: już inżynier IT

Re: Najgłupsze historie

To wszystko jest dziwne:
"Doprowadzić do rozwodu"
"Zarabiam całkiem sporo"
"Lubię być wyjątkowy"
"Koszt ok.15tys. zł"
"No właśnie ku..a że nie kupię"

No i co? Gdzie to odpieluchowe zapalenie mózgu? Gdzie ten rozwód? I o co chodzi z tym samozachwytem o wyjątkowości? Faktycznie- gość jest wyjątkowy. Chyba wiadomo w jakim sensie. Z historii nie wynika zupełnie nic. Facet jest... napisałbym, że snobem, jego małżonka najwyraźniej kimś szukającym dojnej krowy, jej siostra nieogarem życiowym... tylko na dobrą sprawę nie wiem jak wy, ale ja nie do końca widzę tu "ten jeden jedyny oczywisty" powód do rozwodu...


http://tinyurl.com/mnggggp
Nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe * ** ***
   * chyba, że ci się to opłaca
   ** chyba, że ci to ujdzie na sucho
   *** chyba, że się należało sku&wielowi


Jestem oazą spokoju. Pier*olonym, ku*wa, zaje*iście wyluzowanym kwiatem lotosu na przejrzystej tafli tego je*anego jeziora... Prawdę mówiąc jestem tak wyluzowany, jak wagon pełen pier*olonych, tybetańskich medytujących mnichów...

Offline

 

#432 2015-08-17 20:49:16

 Mahmurluk

Kac-morderca

Punktów :   11 
Quo Vadis: W stronę zachodzącego słońca

Re: Najgłupsze historie

No gość ma pokój ze skóry, nie bałbyś się z takim zostać?


Chcesz 10GB darmowego miejsca w chmurze? klik tutaj (Jottacloud)
https://i.chzbgr.com/maxW500/8004294656/h78676C5D/

Offline

 

#433 2015-08-17 21:27:48

 mongol13

Kuro no Kenshi

Punktów :   16 
Zawód: już inżynier IT

Re: Najgłupsze historie

Pokój a to nie była tylko kanapa?


http://tinyurl.com/mnggggp
Nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe * ** ***
   * chyba, że ci się to opłaca
   ** chyba, że ci to ujdzie na sucho
   *** chyba, że się należało sku&wielowi


Jestem oazą spokoju. Pier*olonym, ku*wa, zaje*iście wyluzowanym kwiatem lotosu na przejrzystej tafli tego je*anego jeziora... Prawdę mówiąc jestem tak wyluzowany, jak wagon pełen pier*olonych, tybetańskich medytujących mnichów...

Offline

 

#434 2015-08-18 09:57:52

 Mahmurluk

Kac-morderca

Punktów :   11 
Quo Vadis: W stronę zachodzącego słońca

Re: Najgłupsze historie

zamówiłem narożnik do pokoju ze skóry
Jak byk pokój ze skóry


Chcesz 10GB darmowego miejsca w chmurze? klik tutaj (Jottacloud)
https://i.chzbgr.com/maxW500/8004294656/h78676C5D/

Offline

 

#435 2015-08-18 11:24:22

Kangaroo

Grzesznik

Punktów :   

Re: Najgłupsze historie

Mah, jeden przecinek i już nie rozumiesz?


Słońce to taki duży zółciutki słonik. Jak robi "pffffrfffffth" trąbą to pada deszczyk, a jak macha uszkami to wieje wiatr

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa Hotely Lechbruck Ciechocinek wellness weekend