Ogłoszenie

Nieautoryzowane forum serwisu piekielni.pl
"Dobra. W ogóle nie rozumiem co do mnie gadacie."

#91 2015-06-25 16:23:45

 mongol13

Kuro no Kenshi

Punktów :   16 
Zawód: już inżynier IT

Re: Poranna prasówka: Fronda

Mahu- oczywiście. Uwaga... mianowicie... prolife vs logika. Coś więcej mówić?


http://tinyurl.com/mnggggp
Nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe * ** ***
   * chyba, że ci się to opłaca
   ** chyba, że ci to ujdzie na sucho
   *** chyba, że się należało sku&wielowi


Jestem oazą spokoju. Pier*olonym, ku*wa, zaje*iście wyluzowanym kwiatem lotosu na przejrzystej tafli tego je*anego jeziora... Prawdę mówiąc jestem tak wyluzowany, jak wagon pełen pier*olonych, tybetańskich medytujących mnichów...

Offline

 

#92 2015-06-25 16:45:18

 kambodia

Grzesznik

Punktów :   

Re: Poranna prasówka: Fronda

Komentarz Episkopatu: Metoda znana z hodowli roślin i zwierząt
Przed głosowaniem biuro prasowe Episkopatu wydało oświadczenie, w którym pisze, że w Polsce powinno być takie prawo, które "poprawi obecną sytuację, a nie ją bez zastrzeżeń zalegalizuje". – Metoda in vitro, promowana jako alternatywa dla par bezskutecznie starających się o naturalne poczęcie dziecka, to w istocie metoda znana z hodowli roślin i zwierząt, którą przejęła medycyna. Ma za cel wytworzenie embrionu człowieka w laboratorium i przeniesienie go mechanicznie do organizmu matki – mówi w rozmowie z Wirtualną Polską ksiądz profesor Stanisław Warzeszak z Zespołu do spraw Bioetycznych Episkopatu Polski.

Przecież z punktu widzenia nauki to właściwa definicja! Zapłodnienie pozaustrojowe i mechaniczna implantacja. Wiec o co chodzi?
Pewnie o całą otoczkę religijną. Więc proponuję ustanowienie nowego obrządku (szukam nazwy) podczas zapładniania komórki jajowej. Konieczna obecność kapłana przy "mechanicznym przeniesieniu " embrionu do macicy z obowiązkowym pokropkiem. Msza dziękczynna po stwierdzeniu udanego zabiegu. Oczywiście wszystko "za co łaska, jednak nie mniej ..."

Offline

 

#93 2015-06-25 17:08:01

 smokk

laminujący pingwin

Punktów :   
Zawód: szkutnik/szyper/traktorzysta
Quo Vadis: gdzieś

Re: Poranna prasówka: Fronda

Naszla mnie taka  myśl, mianowicie jak by się zachował Episkopat gdyby osoba "zrobiona" metodą invitro chciałaby dać kilka milionów jako datek na Kościół w Polsce.  Wzięli by czy nie?

Ostatnio edytowany przez smokk (2015-06-25 17:10:35)


Dopada cię demencja, czyli tracisz zdolność zapamiętywania czegokolwiek. Oddaj kartę mistrzowi.
Neuroshima 1.5 str. 125
http://img.zszywka.pl/0/0112/6480/humor/rico-lt33-dtaktak-kaboom.gif

Offline

 

#94 2015-06-25 22:51:05

Tiszka

Potępiona Dusza

Punktów :   

Re: Poranna prasówka: Fronda

smokk napisał:

Naszla mnie taka  myśl, mianowicie jak by się zachował Episkopat gdyby osoba "zrobiona" metodą invitro chciałaby dać kilka milionów jako datek na Kościół w Polsce.  Wzięli by czy nie?

Wzięliby. Bo to nie działa tak, że osoba z in vitro jest szatanem i ateistą z załozenia. Generalnie katolicyzm każdemu dziecku daje równe prawa, a rozlicza je z czynów - czyli dzieci z in vitro też są dobrymi katolikami, póki nie odwrócą się od kościoła.

Co ciekawe, tak samo nakazane jest, by osoby homoseksualne i transpłciowe traktować z szacunkiem i godnością, bo chociaż popełniły wielki grzech i nie dostąpią zbawienia, o ile nie otrzymają odpowiednich sakramentów (nie wiem, czy mogą, ale można pewnie doczytać), to nadal są stworzeniem Bożym i mają godność. Jak to jest przestrzegane, wiadomo.


http://asset-e.soup.io/asset/6284/9188_ef49_500.gif

Offline

 

#95 2015-06-25 22:53:51

Tiszka

Potępiona Dusza

Punktów :   

Re: Poranna prasówka: Fronda

Mahmurluk napisał:

Ktoś jest w stanie wytłumaczyć dlaczego 4 komórki z in-vitro są człowiekiem normalnym i nie można go zabijać, ale jak się organizm rozwinie, to staje się sztuczny?

Wiesz, co jest w tym zabawne? Same wytyczne Kościoła, zwłaszcza papieża (a więc Niemylnego ponoć) nie mówią nic o tym, że człowiek z in vitro jest gorszy. Gromy są rzucane na metodę (sztuczną, nie naturalną - a to już nie ręka boska) oraz na niszczenie zarodków/możliwość przekazania ich innym. Tyle że KatoPrawica nie potrafi nawet tego doczytać, a nasi biskupi są mądrzejsi od papieża


http://asset-e.soup.io/asset/6284/9188_ef49_500.gif

Offline

 

#96 2015-06-27 20:53:56

 Mahmurluk

Kac-morderca

Punktów :   11 
Quo Vadis: W stronę zachodzącego słońca

Re: Poranna prasówka: Fronda

Tisz, to Ty nie wiesz, że Papa Franio jest lewackim agentem mającym rozwalić KK od środka, bo ktoś odwrócił uwagę  Ducha Świętego w trakcie konklawe?

Rzucę cały artykuł, bo króciak o wdzięcznym tytule Sąd Najwyższy USA przeciw małżeństwu. „Homo-małżeństwa” nakazane w USA

Kolejny haniebny akt Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych. Większość sędziów wsparła zmianę definicji małżeństwa i uznała prawo do małżeństw osób tej samej płci za prawo.
Zmianę definicji małżeństwa poparło pięciu sędziów, przeciw było czterech. Oznacza ona, że „małżeństwa osób tej samej płci” zostały uznane za „prawo konstytucyjne”, a także nakazało wszystkim  stanom uznanie homo-małżeństw zawartych w innych stanach.  To kolejny haniebny akt Sądu Najwyższego. Warto przypomnieć, że sędziowie wymusili akceptację zabijania dzieci we wszystkich stanach. Teraz przykładają rękę do zniszczenia małżeństwa. Stany Zjednoczone postawiły kolejny krok na drodze do barbarzyństwa i związanej z tym zagłady. Apokalipsa nabiera rozpędu!

TPT

Krynica mądrości
Przy czym gubernator Teksasu ponoć już zakazał wydawania świadectw małżeństwom homoseksualnym, bo "prawo krajowe nie jest wyżej od stanowego". Teksas Chrystusem Stanów.

Ostatnio edytowany przez Mahmurluk (2015-06-27 20:55:14)


Chcesz 10GB darmowego miejsca w chmurze? klik tutaj (Jottacloud)
https://i.chzbgr.com/maxW500/8004294656/h78676C5D/

Offline

 

#97 2015-06-28 10:55:13

 mongol13

Kuro no Kenshi

Punktów :   16 
Zawód: już inżynier IT

Re: Poranna prasówka: Fronda

Teksas Chrystusem Stanów... to coś jak Polska Chrystusem narodów?


http://tinyurl.com/mnggggp
Nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe * ** ***
   * chyba, że ci się to opłaca
   ** chyba, że ci to ujdzie na sucho
   *** chyba, że się należało sku&wielowi


Jestem oazą spokoju. Pier*olonym, ku*wa, zaje*iście wyluzowanym kwiatem lotosu na przejrzystej tafli tego je*anego jeziora... Prawdę mówiąc jestem tak wyluzowany, jak wagon pełen pier*olonych, tybetańskich medytujących mnichów...

Offline

 

#98 2015-06-28 19:20:01

Tiszka

Potępiona Dusza

Punktów :   

Re: Poranna prasówka: Fronda

mongol13 napisał:

Teksas Chrystusem Stanów... to coś jak Polska Chrystusem narodów?

Gorzej. Oni wszyscy mają broń i nie zawahają się jej użyć


http://asset-e.soup.io/asset/6284/9188_ef49_500.gif

Offline

 

#99 2015-06-28 19:58:21

 Mahmurluk

Kac-morderca

Punktów :   11 
Quo Vadis: W stronę zachodzącego słońca

Re: Poranna prasówka: Fronda

Tiszka napisał:

mongol13 napisał:

Teksas Chrystusem Stanów... to coś jak Polska Chrystusem narodów?

Gorzej. Oni wszyscy mają broń i nie zawahają się jej użyć

No i wszystko by się zgadzało https://www.youtube.com/watch?v=MkZ4Ui8izKk


Chcesz 10GB darmowego miejsca w chmurze? klik tutaj (Jottacloud)
https://i.chzbgr.com/maxW500/8004294656/h78676C5D/

Offline

 

#100 2015-06-30 12:27:53

Tiszka

Potępiona Dusza

Punktów :   

Re: Poranna prasówka: Fronda

Zrobili z niej przestępce... zmieniła dziecku pieluchę

Czyli tytuł marki Fronda

Do niecodziennej interwencji doszło w Bydgoszczy. Kierowca autobusu pokłócił się z jedną z pasażerek. Poszło o to, że kobieta podczas jazdy postanowiła zmienić dziecku pieluchę.
- Pan kierowca podszedł i zapytał co robię, więc wytłumaczyłam, że przebieram dziecko, bo zrobiło kupę. Na co on, że mam opuścić pojazd. Nie zgodziłam, bo nie uważałam żebym zrobiła coś złego - opowiada w rozmowie z TVN24 pani Agnieszka matka dziecka.

Czyli jadący autobus publiczny to idealne miejsce do wystawiania tyłka dziecka, zawartości pieluchy i aromatów z niej płynących. Mniam.

Jak przekonuje, zmiana pieluchy nie przeszkadzała innym pasażerom, czego nie można powiedzieć o kierowcy, który w rozmowie z policją miał twierdzić, że kobieta stwarza zagrożenie.

Matka twierdzi, że nie przeszkadzało. Zapytali pasażerów?

- Przez prawie pół godziny czekaliśmy na przystanku na funkcjonariuszy. Gdy przyjechał patrol, poczułam się jak przestępca, a przecież nic złego nie zrobiłam - twierdzi młoda matka. - Gdyby pasażerowie pili piwo, kierowca pewnie by nie zadzwonił po straż miejską. A tu nagle afera, że dziecko przebrałam – dodaje.

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce nie dopatrzyli się żadnego wykroczenia. - Tak już bywa, że zgłoszenia na policję bywają dziwne – mówi nadkom. Monika Chlebicz z Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy.

To fakt, policja to przesada.

Miejski Zakład Komunikacji przekonuje, że nie zawsze zmiana pieluszki w autobusie jest stosowna, ale równocześnie przyznaje, że reakcja kierowcy była przesadzona.

- Uważamy, że nasz kierowca wykazał się nadwrażliwością. Nie powinien wzywać policji – przyznał w rozmowie z TVN24 Lucjan Sieradzki z MZK Bydgoszcz.

Podkreśla jednak, że autobusy czy tramwaje nie mają miejsc, w których można by spokojnie przebrać niemowlę i  takie zachowanie może stwarzać niebezpieczeństwo. - Gdy matka przewija dziecko i kierowca gwałtownie zahamuje, może to spowodować, że się przewrócą - wyjaśnia.

Na pytanie czy MZK przeprosi panią Agnieszkę, odpowiada, że na razie zarządzono wewnętrzną kontrolę w tej sprawie. Matka dziecka złożyła oficjalną skargę na kierowcę.

To teraz taki scenariusz: dziecko bez gaci na jednym siedzeniu, pielucha na drugim, matka na trzecim. Aromaty wiadome, widoki również, ludzie odwracają zażenowani wzrok. Ktoś wbiega na jezdnię, kierowca daje po hamulcach. Matka leci, dziecko przypieprza w podłogę, pielucha z kupą uderza w panią gdzieś obok. Niemowlak ma siniaki, złamaną rękę, pani w kupie, ciuchy do niczego, nie dotrze na spotkanie czy gdzieśtam. Matka wzywa policję i składa skargę na nieostrożnego kierowcę. Ciekawe, co wtedy pisałaby Fronda?


http://asset-e.soup.io/asset/6284/9188_ef49_500.gif

Offline

 

#101 2015-06-30 13:05:05

 Mahmurluk

Kac-morderca

Punktów :   11 
Quo Vadis: W stronę zachodzącego słońca

Re: Poranna prasówka: Fronda

"Ciekawe, co wtedy pisałaby Fronda?"
Zrobili z kierowcy przestępcę... A tylko ratował życie"

Dokładnie o takim samym scenariuszu pomyślałem - co jakby autobus musiał gwałtownie przyhamować? Poza tym to, że nikt nie naskoczył na młodą matkę nie sprawia, że nikomu nie przeszkadzało. Bo jeśli uznajemy brak op~lenia za zgodę, to żule mogą się śmiało pakować do komunikacji miejskiej.


Chcesz 10GB darmowego miejsca w chmurze? klik tutaj (Jottacloud)
https://i.chzbgr.com/maxW500/8004294656/h78676C5D/

Offline

 

#102 2015-06-30 17:56:36

 mongol13

Kuro no Kenshi

Punktów :   16 
Zawód: już inżynier IT

Re: Poranna prasówka: Fronda

Jak przekonuje, zmiana pieluchy nie przeszkadzała innym pasażerom, czego nie można powiedzieć o kierowcy, który w rozmowie z policją miał twierdzić, że kobieta stwarza zagrożenie.

Nie, nie przeszkadzała. Szczególnie tym najbliżej siedzącym. Ci pewnie o bis błagali na kolanach

Miejski Zakład Komunikacji przekonuje, że nie zawsze zmiana pieluszki w autobusie jest stosowna, ale równocześnie przyznaje, że reakcja kierowcy była przesadzona.

...czyli jak nie powiedzieć nic, nikomu nie przyznając racji i przy tym nikogo nie urazić...

To teraz taki scenariusz: dziecko bez gaci na jednym siedzeniu, pielucha na drugim, matka na trzecim. Aromaty wiadome, widoki również, ludzie odwracają zażenowani wzrok. Ktoś wbiega na jezdnię, kierowca daje po hamulcach. Matka leci, dziecko przypieprza w podłogę, pielucha z kupą uderza w panią gdzieś obok. Niemowlak ma siniaki, złamaną rękę, pani w kupie, ciuchy do niczego, nie dotrze na spotkanie czy gdzieśtam. Matka wzywa policję i składa skargę na nieostrożnego kierowcę. Ciekawe, co wtedy pisałaby Fronda?

Jak to co? To specjalne działanie wrednego kierowcy! Pokrzywdzona święta matka polka od pieluchowego zapalenia mózgu miała całkowite prawo do tego, a kierowca powinien jej jeszcze pomagać, a nie zajmować się kierowaniem autobusem.


http://tinyurl.com/mnggggp
Nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe * ** ***
   * chyba, że ci się to opłaca
   ** chyba, że ci to ujdzie na sucho
   *** chyba, że się należało sku&wielowi


Jestem oazą spokoju. Pier*olonym, ku*wa, zaje*iście wyluzowanym kwiatem lotosu na przejrzystej tafli tego je*anego jeziora... Prawdę mówiąc jestem tak wyluzowany, jak wagon pełen pier*olonych, tybetańskich medytujących mnichów...

Offline

 

#103 2015-06-30 18:08:25

Nenka

Zbanowany

Punktów :   

Re: Poranna prasówka: Fronda

Jakbym była w "dobrym nastroju żołądkowym" (co mi się często ostatnio zdarza) i trafiła na taką akcję w autobusie/busie/jakimkolwiek miejscu publicznym to mamusia i dzieciak mieliby zagwarantowany strumień treści mojego żołądka lecący w ich stronę.
Wtedy Fronda krzyczałaby "Upokorzyła i zanieczyściła matkę... a ona tylko zmieniała dziecku pieluchę"

Nie wiem jakim idiotą trzeba być, żeby w miejscu publicznym wystawiać na wierzch dupę dziecka, obsranego pampersa i nie wiadomo co jeszcze. Wezwanie policji to przesada, jednak IMO kierowca miał pełne prawo do wyproszenia baby z autobusu.

Offline

 

#104 2015-07-02 10:10:23

 Mahmurluk

Kac-morderca

Punktów :   11 
Quo Vadis: W stronę zachodzącego słońca

Re: Poranna prasówka: Fronda

Chyba mają dobry dzień, albo świeżak próbuje się wkupić w łaski zespołu.
Czytacie sobie taki tytuł Gdzie wtedy była Ewa Kopacz? W Słupsku, o czym myślicie? Dom się zawalił i trzeba było pomocy pani premier? Umówiona grupa protestujących czekała pod gabinetem? Nie, moi drodzy. Otóż w Słupsku dziewczynka została pogryziona przez szczura I W TYM SAMYM CZASIE BYŁA W MIEŚCIE KOPACZ ALE NIC NIE ZROBIŁA znaczy tego, opisali zwyczajnie zdarzenie ze szczurem, ale tytuł genialny.
http://www.donotlink.com/frli

Homoterror w USA. Może coś da się jeszcze zrobić?
Wyrok Sądu Najwyższego, który zalegalizował małżeństwa osób tej samej płci w całym kraju prawdopodobnie godzi w wolność religijną. Homoterrororowi muszą poddać się wszyscy.

Za to jak próbują wymusić na szkołach nauczanie kreacjonizmu, to nie jest to katoterrorem (czy raczej kretynoterrorem), tylko dbaniem o wszystkich i prawdą najwyższą.

- Wolność religijna jest tym na czym zbudowany jest nasz kraj. Pielgrzymi przybyli do Ameryki, bo byli prześladowani w Europie za swe przekonania religijne - powiedziała w radiu NPR szefowa kolacji na rzecz obrony wartości religijnych w Karolinie Północnej Tami Fitzgerald. Zapowiedziała, że jej oraz inne podobne organizacje będą dalej walczyć o wolność religii, tak, by chronić chrześcijan, muzułmanów czy Hindusów "przed dyskryminacją ze strony rządu".

Za to wolności do braku religii będziemy zakazywać (zresztą jak dobrze kojarzę dla części religii homoseksualizm nie jest niczym złym). NIE MA ZGODY NA BRAK ZGODY!
No i chciałbym zauważyć, że Europa prześladowała purytan za zbyt hardkorowe podejście do wiary.
http://www.donotlink.com/frv5

Liberałów, jak dżihadystów - wydalić z Polski
Po ostatnich islamskich zamachach europejscy przywódcy zadeklarowali konieczność ostrzejszego postępowania z radykałami, którzy głoszą groźne dla europejskiej cywilizacji poglądy. Ludzie, którzy wzywają do zabijania, powinni być ekstradowani i nie powinni mieć prawa wjazdu na teren Unii Europejskiej.

Bardzo dobrze. My, w Polsce, powinniśmy zrobić dokładnie to samo i wydalić wszystkich, którzy głoszą ekstremistyczne poglądy.

A tu nawet jestem skłonny przyznać rację. O ile wyślemy na Madagaskar wszystkich ekstremistów włącznie z Terlikiem, księdzem Oko i Krysią Pawłowicz.
http://www.donotlink.com/frm2

Jeszcze edytka, bo mi się krew zagotowała.
Tekst z nagraniem świadectwa dziewczyny molestowanej przez brata, jak to Bóg uleczył jej traumę i w ogóle cud. Patrzę do komentarzy:

Cogitoergononcredo Lip 1, 2015, 9:58 po południu
To zaiste cudowna świadomość, że Bóg najpierw użył jej brata jako narzędzia do znęcania się nad nią, a następnie pocieszył molestowaną dziewczynę...Łaskawca...

Osmium Lip 2, 2015, 1:26 rano
Cogito coś tam @ Bóg zna życie i człowieka aż do śmierci, i ma pod każdego człowieka indywidualny plan Zbawienia. Wyobraź sobie np., że ta dziewczyna mogłaby żyć z Tobą w normalnej rodzinie i być teraz bardziej nieszczęśliwa niż była molestowana. Ja Cię rozumiem, że w Tobie co innego gasi pragnienie, tylko na jak długo?

Ostatnio edytowany przez Mahmurluk (2015-07-02 10:30:13)


Chcesz 10GB darmowego miejsca w chmurze? klik tutaj (Jottacloud)
https://i.chzbgr.com/maxW500/8004294656/h78676C5D/

Offline

 

#105 2015-07-23 09:46:01

 Mahmurluk

Kac-morderca

Punktów :   11 
Quo Vadis: W stronę zachodzącego słońca

Re: Poranna prasówka: Fronda

Zbiory niezłe

Ustawa o uczynieniu z człowieka pod-zwierzęcia podpisana
http://www.donotlink.com/g1fb
Cały język artykułu jest mistrzowski, ale jak zawsze rozbroił mnie argument ekonomiczny:

fronda napisał:

W interesie koncernów in-vitro, w przeciwieństwie do prawdziwych metod leczenia (np. naprotechnologii) nie jest to, by usunąć przyczyny, dla których kobieta nie może począć dziecka. Ich celem jest czerpanie ogromnych pieniędzy z tego biznesu.

Porównajmy więc godną i non-profitową napro

lemingarnia napisał:

Tu właśnie niczym Deus ex machina zstępuje nam na scenę naprotechnologia. Owszem, posiada zaledwie cztery publikacje naukowe na swoim koncie. Pozostaje metodą eksperymentalną o niskiej skuteczności. Oferuje adopcję, jako piąty stopień tzw. terapeutycznych schodów Hilgersa. Pełny cykl jej leczenia wynosi 24 miesiące, absurdalnie długi okres w świetle ustalenia, iż najważniejszym prognostykiem w terapii niepłodności jest czas jej trwania i wiek kobiety. Jest droga i jej koszt się kumuluje z kolejnymi miesiącami: testy nietolerancji pokarmowych zalecane standardowo w terapii NaPro kosztują od 600 zł do 1700 zł, do tego podręcznik (200 zł), wizyty lekarskie (150-250 zł), wizyty u instruktorki (50-100 zł). Jest bezradna wobec niepłodności męskiej, z czym walczą liczne wykresy przedstawiane na kongresach naprotechnologicznych dowodzące, że z próżnego Salomon naleje. Mają te wykresy jeden mały defekt: wszystkie pochodzą z wewnętrznych zasobów prywatnej dokumentacji komercyjnych klinik naprotechnologicznych, a na straży utrzymania ich niejawności stoi zastrzeżenie znaku towarowego "NaProTechnology", przez co żaden niezależny, czyli niezwiązany z naprotechnologią, zespół badawczy nie ma prawa prowadzić prac nad tą metodą i weryfikować jej hipotez.

Zobacz jak zareagowała natura na decyzję Sądu Najwyższego ws małżeństw homoseksualnych
http://www.donotlink.com/g1fe

Przypadek? Czy może przestroga? Zobacz sam:


Chcesz 10GB darmowego miejsca w chmurze? klik tutaj (Jottacloud)
https://i.chzbgr.com/maxW500/8004294656/h78676C5D/

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hotels-world.pl Ciechocinek wellness weekend