Ogłoszenie

Nieautoryzowane forum serwisu piekielni.pl
"Dobra. W ogóle nie rozumiem co do mnie gadacie."

#1 2015-04-16 23:01:44

 mongol13

Kuro no Kenshi

Punktów :   16 
Zawód: już inżynier IT

A wybory coraz bliżej

Ja wiem, że tematy polityczne to coś, czego lepiej nie ruszać. Szczególnie teraz, szczególnie u nas. Ale jednak przeczytałem to (polecam komentarze!) i coś mi ciągle nie daje spokoju.

Tak więc i tym razem mamy polit-nagonkę, mamy obrzucanie się pogróżkami i wyzwiskami... I znów mamy tego nieszczęsnego Korwina, który znów robi ze swojej szanownej persony żałosne szoł (okej, robi z siebie kretyna do kwadratu swoimi "elokwentnymi" wypowiedziami) i znów- jak pod każdym postem o nim jest banda kuców, którzy albo
- wyznają miłość do jego osoby ("Ja rodzina i wszyscy sąsiedzi TYLKO KORWIN!oneone!!"),
- mówią, że kto na niego nie głosuje to idiota,
- próbują już nie tak elokwentnie przeinaczać i wybielać słowa swojego guru ("On tego nie powiedział! Jemu o ci innego chodziło! Przestańcie mataczyć!"),
- i w końcu wszędzie wietrzą spiski typu "Hehe ciekawe ile Korwin NAPRAWDĘ miał procent, skoro tak wszyscy trzęsą gaciami na jego widok? Pewnie z 50! Nagle ucichło o Ogórek i wszyscy się na niego rzucili! Spisek jak nic! Próbują go uciszyć!"

Pomijam już moją antypatię do tego nienormalnego dziadka i naprawdę niezwykły fenomen "wiecznie zmanipulowanych" sondażów, a także jakieś takie niezdrowe poparcie kuców. Ja nie o tym- jak w temacie- wybory coraz bliżej, jak widzicie obecną sytuację, pseudoafery i najważniejsze: jakie są wasze typy? Let the shitstorm begin!


http://tinyurl.com/mnggggp
Nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe * ** ***
   * chyba, że ci się to opłaca
   ** chyba, że ci to ujdzie na sucho
   *** chyba, że się należało sku&wielowi


Jestem oazą spokoju. Pier*olonym, ku*wa, zaje*iście wyluzowanym kwiatem lotosu na przejrzystej tafli tego je*anego jeziora... Prawdę mówiąc jestem tak wyluzowany, jak wagon pełen pier*olonych, tybetańskich medytujących mnichów...

Offline

 

#2 2015-04-17 00:16:22

 GythaOgg

Aniołek

Punktów :   

Re: A wybory coraz bliżej

Podejrzewam, że za popularnością Korwina kryje się jego nad wyraz uproszczona wizja świata, np."jak przedsiębiorca nie będzie musiał płacić podatków, to będą wyższe wynagrodzenia dla pracowników". A jak pokazują ostatnie statystyki, firmy w Polsce zarabiają więcej, a pracownicy nadal tyle samo. Nie będę nawet rozwijać kwestii tego, że bez płacenia podatków to np. firma przewozowa nie miałaby racji bytu, bo nie mieliby po czym przewozić, bo dróg prywatni przedsiębiorcy dość mało budują, albo tego, że wielkie korporacje właśnie podatków nie płacą, przynajmniej nie w Polsce. W każdym razie ludziom łatwo jest zgodzić się z czymś tam prostym zamiast przemyśleć bardziej skomplikowane programy polityczne. A ja oddam w tym roku nieważny głos, bo nie mam na kogo głosować. Moja kandydatka nie zebrała wystarczającej ilości głosów by startować.

Offline

 

#3 2015-04-17 08:15:40

 Mahmurluk

Kac-morderca

Punktów :   11 
Quo Vadis: W stronę zachodzącego słońca

Re: A wybory coraz bliżej

Jeszcze przed śniadaniem jestem, to póki co powiem, że musi Korwina wk~wiać jak to on siedzi od 30 lat w polityce, w sondażach na progu poparcia albo z ułamkami procent w wynikach wyborów, a tu nagle Kukiz wchodzi do polityki i od razu zbiera takie samo albo większe poparcie.
Na kogo zagłosować nie wiem. Pewnie tylko uszczuplę głosy oddane na wielką dwójkę i oddam nieważny głos albo symbolicznie poprę Kukiza za chęć zmian (od razu mówię, że nie wszystko mi się w nim podoba)


Chcesz 10GB darmowego miejsca w chmurze? klik tutaj (Jottacloud)
https://i.chzbgr.com/maxW500/8004294656/h78676C5D/

Offline

 

#4 2015-04-17 09:29:01

Kangaroo

Grzesznik

Punktów :   

Re: A wybory coraz bliżej

Korwin Krul!!!


Słońce to taki duży zółciutki słonik. Jak robi "pffffrfffffth" trąbą to pada deszczyk, a jak macha uszkami to wieje wiatr

Offline

 

#5 2015-04-17 10:02:23

 mongol13

Kuro no Kenshi

Punktów :   16 
Zawód: już inżynier IT

Re: A wybory coraz bliżej

GythaOgg napisał:

Podejrzewam, że za popularnością Korwina kryje się jego nad wyraz uproszczona wizja świata (...)

To i nie tylko to. JKM to... cholera śmiesznie to zabrzmi, ale taka specyficzna odmiana Janusza biznesu- robi z siebie najmotniejszego z motnych, dużo szczeka, dużo obiecuje, przy tym dużo obraża, zamiata pod dywan niewygodne dla niego tematy i zachowuje się jak taki cham ze wsi (bez obrazy), tyle, że pod muszką i pozujący na wielkiego inteligenta. W tym ostatnim tak trochę śmiesznie, bo wygląda, jak taki kulturalny śp. Lepper.

Mahmurluk napisał:

Jeszcze przed śniadaniem jestem, to póki co powiem, że musi Korwina wk~wiać jak to on siedzi od 30 lat w polityce, w sondażach na progu poparcia albo z ułamkami procent w wynikach wyborów, a tu nagle Kukiz wchodzi do polityki i od razu zbiera takie samo albo większe poparcie.
Na kogo zagłosować nie wiem. Pewnie tylko uszczuplę głosy oddane na wielką dwójkę i oddam nieważny głos albo symbolicznie poprę Kukiza za chęć zmian (od razu mówię, że nie wszystko mi się w nim podoba)

Odnośnie Kukiza, to ktoś w komciach już dobrze napisał o co w tym chodzi

~robert 5 godzin i 42 minut temu napisał:

kukiz i korwin -pomylili wybory.Bo teraz to będą na Prezydenta Polski , a nie Sołtysa Pipidówki...


http://tinyurl.com/mnggggp
Nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe * ** ***
   * chyba, że ci się to opłaca
   ** chyba, że ci to ujdzie na sucho
   *** chyba, że się należało sku&wielowi


Jestem oazą spokoju. Pier*olonym, ku*wa, zaje*iście wyluzowanym kwiatem lotosu na przejrzystej tafli tego je*anego jeziora... Prawdę mówiąc jestem tak wyluzowany, jak wagon pełen pier*olonych, tybetańskich medytujących mnichów...

Offline

 

#6 2015-04-17 17:45:00

 kambodia

Grzesznik

Punktów :   

Re: A wybory coraz bliżej

@mongoł13 - rozpoczynasz dyskusję o polityku, mówiąc nam, jak bardzo jego zwolennicy starają się "naprostować" widzenie ich wodza przez społeczeństwo.
I ci robisz w następnej kolejności? Wpisujesz się dokładnie w schemat. Rzucasz insynuacjami i hasłami bez poparcia ich jakimikolwiek faktami.

Bo przecież zwolennicy innych kandydatów nie robią tego samego. Inni kandydaci mają PROGRAM polityczno-gospodarczy który jest wybawieniem dla narodu. Jeśli możesz to przedstaw program mi innego polityka wraz z linkiem gdzie go upublicznił. Czy postulaty i program JKM jest realny? Nie wiem i szczerze mówiąc czytam ekonomistów by choć częściowo zrozumieć o czym w jego programie jest mowa. 

Paweł Kukiz wystartował do polityki właściwie z jednym hasłem- jednomandatowe okręgi wyborcze. Miałoby to skutkować faktycznymi wyborami bezpośrednimi a nie cyrkiem z głosowaniem na kandydatkę Kowalską a faktycznie wyborem partii i jej faworyta

@GythaOgg - jest kłamstwo, wielkie kłamstwo i jest statystyka. Jeśli jest tak jak mówisz to czemu średnia płaca w Polsce wzrosła?
http://biznes.newsweek.pl/gus-srednia-k … 279,1.html
Co do dróg to jest to sprawa która mnie intryguje i nie jestem w stanie jej zrozumieć. Mówisz że przedsiębiorcy nie budują dróg? A komu płacę za przejazd do W-wy prawie 100zł w jedną stronę?
JKM postuluje likwidację podatku dochodowego jako sprzecznego z podstawowym poczuciem sprawiedliwości. Dlaczego ktoś kto więcej pracuje zostaje przez państwo karany większym podatkiem ? (podatek progresywny) Na dodatek sam ten podatek jest podatkiem bez sensu. Wiesz kto i z czego go płaci?. Tak więc państwo płaci mi emeryturę powiększoną o podatek a następnie zatrudnia urzędników którzy najpierw sprawdzą ile państwo mi zapłaciło, następnie powiedzą mi ile powinienem zapłacić, kolejny glonojad w akwarium w US sprawdzi czy faktycznie zapłaciłem a kolejny sprawdzi sprawdzającego ..itd... A wszystko w imię tego by zabrać mi część pieniędzy których po prostu mogło mi nie wypłacić. A żeby było już zupełnie śmiesznie to ja tych pieniędzy nie widzę bo już wypłacając urzędnik pomniejsza moją emeryturę o zaliczkę na poczet podatku. Śmieszne ? A dotyczy to wszystkich którym państwo płaci/ Emeryci, renciści, urzędnicy , nauczyciele, służby mundurowe. Jak odliczysz dochody z tego tytułu a na dodatek policzysz koszty zebrania podatku, to okazuje się że skórka nie warta wyprawki. Pamiętaj że ci co faktycznie zarabiają i nie zapłacili by podatku dochodowego, wydali by te pieniądze na rynku płacąc VAT ( na dzień dzisiejszy VAT jest wyższy niż podatek PIT czy CIT)

Ostatnio edytowany przez kambodia (2015-04-17 17:52:50)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wylewki maszynowe kraków Ciechocinek wellness weekend