Ogłoszenie

Nieautoryzowane forum serwisu piekielni.pl
"Dobra. W ogóle nie rozumiem co do mnie gadacie."

#1 2015-08-03 16:23:16

 kambodia

Grzesznik

Punktów :   

Najlepsze komentarze

Dlaczego jeszcze nikt nie wpadł na taki pomysł ?

Czytam dzisiaj i jak zwykle niezawodny sierżant.
Muszę przyznać że często po jego komentarzach wujek Google ma co robić. Choć tym razem komentarz jest prosty ale niebywale trafny
Drill_Sergeant  do historyjki - http://piekielni.pl/67749 (taka sobie)

Psia kupa nie jest dziś li tylko psią kupą ale narzędziem walki ideologicznej odkąd rysownik Marek Raczkowski zaczął wtykać polskie flagi w psie kupy.
- Jeśli więc wtykasz polskie flagi w kupy - jesteś wyzwolonym tęczowym lemingiem-internacjonałem gejem z Gazety Wyborczej łamiącym zaściankowe tabu i wyśmiewającym kołtuński faszystowski klero-kaczyzm.
- Wtykasz unijne flagi w kupy - jesteś radiomaryjnym moherem sterowanym przez Rydzyka i Macierewicza, zmanipulowanym przez kler, Lisickiego i braci Karnowskich.
- Pozostawiasz kupy samym sobie - jesteś bucem i Januszem w skarpetkach do sandałów i z wąsem, typowym pantoflarzem który tylko żre i sra, rzuca puszki po piwie i ważne żeby tylko koło jego chałupy było czysto a wszędy indziej może być syf.
- Sprzątasz kupy - jesteś nawiedzonym ekoterrorystą którego bardziej obchodzą kotki i pieski niż los polskiego górnika i rolnika, poza tym jesteś lewicującym weganinem-liberałem jedzącym tofu i robaki, chodzącym nago w eko-gospodarstwie opalanym torfem i zasilanym deszczówką.

Offline

 

#2 2015-08-03 17:56:37

 Mahmurluk

Kac-morderca

Punktów :   11 
Quo Vadis: W stronę zachodzącego słońca

Re: Najlepsze komentarze

Sierżanta w sumie można tu zawsze wklejać Szkoda, że się nie rozkręcił na forum.


Chcesz 10GB darmowego miejsca w chmurze? klik tutaj (Jottacloud)
https://i.chzbgr.com/maxW500/8004294656/h78676C5D/

Offline

 

#3 2015-08-04 01:35:13

 Kobalamina

Konował bez dyplomu

Punktów :   

Re: Najlepsze komentarze

A ja nie cierpię tego grafomana-amatora i jak jeszcze chciało mi się logować na portal, zgłaszałam każdy jego komentarz jako spam. Ani to śmieszne, ani potrzebne.

Offline

 

#4 2015-08-04 16:40:51

 Intro

Grzesznik

Punktów :   

Re: Najlepsze komentarze

Wręcz przeciwnie Jest śmieszne :>

Offline

 

#5 2015-08-04 17:48:49

 mongol13

Kuro no Kenshi

Punktów :   16 
Zawód: już inżynier IT

Re: Najlepsze komentarze

Mnie też jakoś nigdy nie śmieszyły te jego "oryginalne" komentarze, ale cóż- skoro lubi, to niech pisze. Jego wola.


http://tinyurl.com/mnggggp
Nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe * ** ***
   * chyba, że ci się to opłaca
   ** chyba, że ci to ujdzie na sucho
   *** chyba, że się należało sku&wielowi


Jestem oazą spokoju. Pier*olonym, ku*wa, zaje*iście wyluzowanym kwiatem lotosu na przejrzystej tafli tego je*anego jeziora... Prawdę mówiąc jestem tak wyluzowany, jak wagon pełen pier*olonych, tybetańskich medytujących mnichów...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.piekielni.pun.pl Ciechocinek wellness weekend melt do rur San Diego Hotels