Ogłoszenie

Nieautoryzowane forum serwisu piekielni.pl
"Dobra. W ogóle nie rozumiem co do mnie gadacie."

#1 2015-02-24 18:47:38

 kambodia

Grzesznik

Punktów :   

Zaszczurzony

http://piekielni.pl/65099#comments
dobromika (PW) ·
24 lutego 2015 , 18:38 | było | Do ulubionych
Poprzednio post został zarchiwizowany:

"Witam, z tej strony Piotr Zaszczurzony.
Ratownik medyczny z portalu piekielni.pl

Ostatnie kilka lat spędziłem razem z moimi wieloma czytelnikami naprawdę fajne chwile na moim oficjalnym koncie na Facebooku. Jak wiecie ostatnio borykałem się z wrednym hejterem, który za punkt honoru uznał zniszczenie Zaszczurzonego. Z przykrością stwierdzam, że to się udało. Z dniem dzisiejszym (tj. 24.02.2015) administratorzy Facebooka zamknęli moje konto. Ponieważ w profilu miałem wpisane "Zaszczurzony" nie jestem w stanie przedstawić dokumentu, który potwierdziłaby moją tożsamość. Ponad to nie zamierzam jakimś obcym ludziom wysyłać moich prywatnych dokumentów.

Przepraszam zatem wszystkich moich kilkuset czytelników za moje nagłe zniknięcie. Wybaczcie, że wykorzystuję portal piekielni.pl (z pomocą mojej wspaniałej znajomej), by Was poinformować, ale nie mam kompletnie innego dojścia. Miło by mi było gdybyście rozesłali tę wiadomość.

Pracę nad blogiem Zaszczurzonego w związku z powyższą sytuacją zostały chwilowo zawieszone. Nie wiem czy będą wznowione ponieważ bardzo ciężko by było zebrać na nowo tylu czytelników.

Gratuluję osobie, która nienawidziła mnie tak bardzo, że zniszczyła prawie 4 lata pracy i fajną rozrywkę zarówno czytelnikom Zaszczurzonego jak i mnie.

Pozdrawiam,
Piotr Zaszczurzony."

Nie jestem w temacie. O co chodzi?

Offline

 

#2 2015-02-24 18:58:25

 Morfinoo

Psychopatyczny Morderca Mordeczek

Punktów :   
Zawód: Lekarz/Wykładowca

Re: Zaszczurzony

Piotrek miał wpisane dane na Facebooku "Piotr Zaszczurzony", z czego "Zaszczurzony" nie jest jego prawdziwym nazwiskiem. Ktoś namiętnie zgłaszał ten fakt, a Piotrek nie mógł się bronić, b zwyczajnie nie ma dokumentów na takie dane, jak miał podane.
Druga sprawa - ktoś namiętnie zgłaszał jego zdjęcia/wpisy, że łamią regulamin. Były chwilowe "przerwy", czyli bany, teraz jak widać na stałe zamknięte konto.

Czy wpis jest prawdziwy - nie wiem, wnoszę, że tak, zapytam Piotrka.

//EDIT: Jego konto na Facebooku serio nie istnieje.

Ostatnio edytowany przez Morfinoo (2015-02-24 18:59:20)


http://i.imgur.com/doNhhUU.gif

Offline

 

#3 2015-02-24 20:25:04

 Mahmurluk

Kac-morderca

Punktów :   11 
Quo Vadis: W stronę zachodzącego słońca

Re: Zaszczurzony

Podła akcja. Ale w każdym razie zebranie czytelników i przekierowanie ich na bloga moim zdaniem byłoby śmiesznie proste - wrzutka na piekielnych (nawet jeśli ja szybko zarchiwizują, to wiadomość pójdzie w eter) i ewentualnie oficjalny fanpage na fejsie. Morf, możesz to mu przekazać jak będziesz rozmawiał?


Chcesz 10GB darmowego miejsca w chmurze? klik tutaj (Jottacloud)
https://i.chzbgr.com/maxW500/8004294656/h78676C5D/

Offline

 

#4 2015-02-25 00:03:18

 zaszczurzony

Grzesznik

Punktów :   
Zawód: Superbohater

Re: Zaszczurzony

Tak, to prawda. Moje konto zostało z dniem dzisiejszym zamknięte. A właściwie zawieszone. Facebook żąda ode mnie dokumentów, których im nie dam. Dwie osoby pracowały nad blogiem, w związku z tym, że Zaszczurzony upadł wstrzymałem te prace. Tworzyłem Zaszczurzonego prawie 4 lata. Wszystko przepadło...

Moje konto na piekielnych jest zdezaktywowane. Nie mogę się zalogować ani nic napisać. Wysłałem prośbę o aktywację konta, ale cisza.
Moja znajoma, Iw , wrzuciła w moim imieniu dwukrotnie informacje o sytuacji - zacytowaną powyżej przez kambodia. Posypały się komentarze, że to moja wina, zminusowano te informacje i zaraz trafiły do archiwum (jedna jest usunięta już).

Offline

 

#5 2015-02-25 00:41:45

 zaszczurzony

Grzesznik

Punktów :   
Zawód: Superbohater

Re: Zaszczurzony

Pojawiam się tu rzadko. Jednak na forum bywają osoby, które mnie czytają/czytały.

Chciałem tylko zawiadomić, że mój prywatny hejter doprowadził do zamknięcia mojego konta i zniszczenia Zaszczurzonego.
Nie jestem przekonany czy da się zebrać na nowo tylu czytelników - do tego "momentu" dochodziłem kilka lat. Prace nad ogłoszonym blogiem zostały wstrzymane w związku z tym. Od jakiegoś czasu moje konto było atakowane i zgłaszane namiętnie do administracji FB. Zawieszano mi je co jakiś czas bez głębszych konsekwencji. Z dniem wczorajszym (24.02.2015) konto zostało zawieszone aż do okazania dokumentów. Nie zrobię tego z dwóch powodów: nie mam dokumentów na "Piotr Zaszczurzony" a druga sprawa, że nie będę wysyłał moich dokumentów (dowód osobisty!) do jakichś typków z facebooka! Hejter także utrudniał prace nad blogiem (zajmując adres zaproponowany przez czytelników i wrzucając tam zdjęcie martwego szczura, co odbieram nawet jako groźbę...).

Profil miał zostać przerobiony na fanpage zaraz po starcie bloga (wtedy "znajomi" byliby "lubiącymi" a FB nie mógłby zamknąć konta z powodu "nazwiska"). Nie zdążyłem...

"Pracowałem" nad Zaszczurzonym od prawie 4 lat. Dostarczał wiele zabawy zarówno mnie jak i czytelnikom. Ale nie tylko zabawy! Wielokrotnie próbowałem czegoś nauczyć i wiele razy się to udawało. Niestety... Komuś Zaszczurzony bardzo, bardzo przeszkadzał. Ktoś nienawidził mnie tak bardzo, że postanowił zrobić wszystko, by zniszczyć Zaszczurzonego. Przepadło to, co było na facebookowym koncie. Moje konto na piekielni.pl jest zdezaktywowane, nie mogę go aktywować, więc informacje o Zaszczurzonym na piekielni.pl wrzuciła moja koleżanka Iw (dobromika).

Cieszę się, że przez ostatnie lata rozszerzyłem trochę świadomość o autyzmie i spektrum, poopowiadałem o pracy ratownika medycznego. Cieszy mnie, że uczyłem ludzi pierwszej pomocy. Cieszy mnie, że miałem okazje poznać setki cudownych osób, że mogłem wielu osobom naprawdę pomóc dzięki działalności Zaszczurzonego. Nigdy nie zostawiłem nikogo bez pomocy kiedy się po nią zwrócił - chyba, że naprawdę nie miałem możliwości. Niezwykle cieszy mnie, że zaraziłem kilka osób moją pasją, że były osoby, które postanowiły kształcić się dzięki mnie w medycznych kierunkach.

Żałuję, że tak to się potoczyło. Chciałbym wiedzieć kto i dlaczego koniecznie chciał do tego doprowadzić. W każdym razie gratuluję, udało się. I przykro mi, że "walczyłem" z takim tchórzem, co się przyznać nie potrafił. Byłem przez to bezbronny.

Zaszczurzony
1.06.2011 - 24.02.2015

Ostatnio edytowany przez zaszczurzony (2015-02-25 00:44:18)

Offline

 

#6 2015-02-26 16:35:43

 zaszczurzony

Grzesznik

Punktów :   
Zawód: Superbohater

Re: Zaszczurzony

Miałem tymczasowy profil na facebooku. Znów został zablokowany. Gratuluję hejterowi. Fajnie się bawisz mam nadzieję.

Offline

 

#7 2015-02-27 16:01:12

 zaszczurzony

Grzesznik

Punktów :   
Zawód: Superbohater

Re: Zaszczurzony

Kto skopie ze mną dupę hejterowi?
https://www.facebook.com/zaszczurzony

Offline

 

#8 2015-02-27 18:19:47

Zehel

protegowany Szatana

Punktów :   

Re: Zaszczurzony

OFF: Pozwoliłam sobie scalić wątki, co by nie mnożyć niepotrzebnie bytów.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotel Toulousain Sunset Beach View - Luxury Studio next to The... internet światłowodowy