Ogłoszenie

Nieautoryzowane forum serwisu piekielni.pl
"Dobra. W ogóle nie rozumiem co do mnie gadacie."

#1 2015-02-15 20:42:16

Tiszka

Potępiona Dusza

Punktów :   

Bo wiecie, mam współlokatora. Poznajcie go.

Mój współlokator, Oktawiusz.

I nie jest to imię zmyślone, jak mogłoby się wydawać.

Mężczyzna, lat na oko 32. Polak, pracowal w Anglii jakieś 2 lata, po czym wrócił na studia:
- pierwszy rok
- dziennikarstwo
- prywatnie
- mysli, że się czegoś nauczy



Przyjechał, zobaczył pokój, wprowadził się tego samego dnia. Co ciekawe, bez niczego: pościeli, kawałka ścierki, kubka, widelca. NIC. Prześcieradło mu pożyczyliśmy, koc i poduszkę dała mu mama, z naczyń korzysta naszych. Podobnie z proszku do prania, ale robi je rzadko, więc ch*j z tym. Ponoć od 10 lat mieszka bez rodziców. Hm.

http://t0.rbxcdn.com/be54676ff72d4d9a8b513e24421207f5

Oktawiusz ma też sporo ciekawych zwyczajów. Na przykład wodę gotuje wyłącznie w czajniku elektrycznym (mamy taki i zwykły). Nawet wtedy, gdy ja właśnie nastawiłam wodę w gazowym, potrafi podejść "A ja włączę sobie tu!". Serio.

Nie korzysta też ze zmywarki. Gdy ładuję naczynia do zmywania i proszę o jego talerze, potrafi je trzymać kurczowo, aż sobie pójdę, po czym zmywa ręcznie.

Oktawiusz ma bardzo sprecyzowane poglądy społeczno-polityczne. Otóż jest wierzącym i praktykującym katolikiem-antyklerykałem, lewicowcem, ale nie można obrażać papieża.

Oktawiusz także święcie wierzy w to, że może i szczepionki nie zabijają, ale świnkę, odrę i różyczkę każdy powinien przeżyć w dzieciństwie, a poza tym po szczepionce "może ujawnić się autyzm". Dodatkowo po szczepionkach dzieci chorują, bo dwóch synów jego znajomej po "tej łączonej na polio i coś jeszcze" miało gorączkę i dostało zapalenia płuc. Ja tam myślę, że autyzm może ujawnić się i po zjedzeniu banana, a szczepionki to osłabione szczepy bakterii, więc dzieckiem trzeba się zająć, a nie puścić lepić bałwana czy coś, ale co tam.

Także homoseksualiści mogą być, byle daleko, ale transseksualizm to choroba i to trzeba leczyć.



Oktawiusz po sezonie świątecznym stracił pracę. Z nową miał problem, bo okazuje się, że dwa lata w UK to za mało, żeby nauczyć się angielskiego na poziomie wykraczającym poza zrobienie zakupów i zamówienie piwa. Za mało też na zaliczenie semestru języka na poziomie A2.

A propos zaliczeń: Oktawiusz ma sesję. Ale! Jest też chory. W piątek przybył do naszego pokoju pytając, czy mamy żelazko, bo musi uprasować koszulę. Dowiedzieliśmy się także, jak bardzo jest chory. I że trageia, bo musi się wykąpać. Bo wiecie, jak jest się chorym, to nie wolno się kąpać. Bo woda "przyciąga ten taki chłód" i się choruje. Więc nie mył się, jak policzyłam, 7 dni. I nie wietrzył pokoju. Przy okazji oberwało nam się, że po kąpieli zostawiamy uchylone drzwi łazienki (wiadomo, wilgoć). Bo okazuje się, że jak on potem wchodzi do łazienki i się myje, to robi mu się zimno i choruje. Serio.

http://www.redszone.com/forums/attachment.php?attachmentid=7596&d=1406061324

Oktawiusz, jak wspomniałam, ma sesję. Wiąże się to z opowieściami. Bo to już drugi dzień egzaminów.

- jak to, że ma tylko dwa terminy egzaminu, a potem jak nie zda, to płatne?
- po co mu egzamin z ekonomii? Po cholerę dziennikarzowi ekonomia? Muzyka, sport, to wiadomo, ale ekonomia?
- po co dziennikarzowi Excell? I to na zaliczenie? Przecież pisze się w Wordzie!
- ma zaliczenie z czegoś w stylu "programy muzyczne w radiu" (nie zna nazwy). "Po cholerę mam znać historię muzyki, przecież to dziennikarstwo, a nie ASP!"
- miał zaliczenie z montażu dźwięku (krojenie fragmentu nagrania, sklejanie itp.). Nie wyrobił się w przeznaczonym czasie - i to jest problem/ Bo dlaczego to tak pod presją czasu? On nie może tak pracować! "Ale Okti, w pracyw redakcji też będziesz pod presją czasu i będziesz miał kwadrans na montaż czy coś." Ale on jest dopiero na pierwszym roku i nie można tak przecież! On pracę zaliczeniową montował 6h w domu, a egzamin w godzinę miał być?! "Okti, ja na strudiach na jednej godzinie ucyzłam się montażu wideo, na kolejnej miałam zaliczenie. To normalne" Ale obraz jest łatwo! A w dźwięku on musiał te wszystkie yyy powycinać, żeby było idealnie!
- takze dzisiaj dyrektor placówki (dziekan?) kazał im zrobić do końca miesiąca na zaliczenie wywiad z dowolną ciekawą osobą. Okti się oburzył. Bo to tylko dwa tygodnie, a oni mają sesję. "Dobrze, że nie w tydzień, bo my przecież tyle czasu mamy", dowcipkował.



To próbka. Serio. Takie najważniejsze cechy charakterystyczne. Na co dzień, uwierzcie, jest zabawniej.

Byle do czerwca.


http://asset-e.soup.io/asset/6284/9188_ef49_500.gif

Offline

 

#2 2015-02-15 21:36:00

 mongol13

Kuro no Kenshi

Punktów :   16 
Zawód: już inżynier IT

Re: Bo wiecie, mam współlokatora. Poznajcie go.

>>wierzący-praktykujący katolik
>>antyklerykał
>>lewicowiec ale od papieża won

No cholera, przecież on potrójnie przeczy sam sobie...
http://cdn.meme.am/instances/50060146.jpg



Szczepionki = autyzm. Dobra, do tych świrów można się najwyraźniej przyzwyczaić. Albo zarazić od nich głupotą. Zaszczepcie mnie na to, tak na wszelki wypadek, najwyżej złapię autyzm, w końcu to prawie jak grypa



Homoseksualiści mogą być, byle daleko, ale transseksualizm to choroba i to trzeba leczyć.
EEeeeeeeeeaeeaaaaaeeeeeeeeee ... ... .. .. . . wait
http://www.recaption.com/uploads/29856535158588d8b6.jpg



>>jak to, że ma tylko dwa terminy egzaminu, a potem jak nie zda, to płatne?
Normalnie- witamy na studiach, budzimy się, pijemy kawę, to już nie podstawówka

>>po co mu egzamin z ekonomii?
Nie wiem jak u was, ale ja się do dziś zastanawiam po co mi na informatyce był WF i etyka *I'm confused*

>>po co dziennikarzowi Excell?
A ja głupi myślałem, że tego w podstawówkach teraz uczą...

>>"Po cholerę mam znać historię muzyki, przecież to dziennikarstwo, a nie ASP!"
Po to, żebyś czasem kiedyś nie wyjechał, że Mozart to ten od techno i electrohouse'u, a Skrillex to syn Straussa.

>>Bo dlaczego to tak pod presją czasu? On nie może tak pracować!
No to masz stary problem. Spinaj poślady i do roboty. Ja jakbym w robocie chciał 1 komp rozkręcać cały tydzień to bym chyba długo tam nie popracował.

>>On pracę zaliczeniową montował 6h w domu...
A ja głupi program na projekt systemowy z programowania klepałem "tylko" cały semestr. Jaki ze mnie idiota, mogłem ściągnąć gotowca, albo zacząć biadolić, że mam za mało czasu i wiedzy.

>>... a egzamin w godzinę miał być?!
OOOoooooj, to teraz możesz Tisz tego... wait... o, dobra mam- Okrawiusza posadzić przed monitorem, żeby sobie przeczytał to konkretne zdanie.

Tak więc tego. Gościu kimkolwiek jesteś- oprzytomniej, nie jesteś już w piaskownicy. Ja na 4. semestrze miałem egzamin z elektroniki i miernictwa- łącznie 30 zadań: 25 zamkniętych i 5 obliczeniowych, godzina na rozwiązanie wszystkiego i bonus od doktora- zasady jak na konkursie matematycznym "Kangur", czyli za złą odpowiedź ujemne punkty. Handluj z tym.

>>A w dźwięku on musiał te wszystkie yyy powycinać, żeby było idealnie!
Yyy, popraw mnie, ale programy do obróbki audio chyba mają coś takiego, jak wyszukiwanie i usuwanie ustawionej próbki, nie?

>>Bo to tylko dwa tygodnie, a oni mają sesję. "Dobrze, że nie w tydzień, bo my przecież tyle czasu mamy", dowcipkował.
Bidulku ty mój, tylko czasem nie padnij z przemęczenia. Pr0 tip- już teraz załatw sobie maszynę do podróży w czasie, bo jak się okaże, że za niedługo takie fory się skończą i będziesz musiał projekty robić z dnia na dzień to chyba tylko to ci zostaje...




Spoiler:

Błagam, Tisz, na świętego Microsofta i ojca jego Billa w jedności jednego jedynego popraw tego "Excella" bo sobie zaraz oczy wydrapię


http://tinyurl.com/mnggggp
Nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe * ** ***
   * chyba, że ci się to opłaca
   ** chyba, że ci to ujdzie na sucho
   *** chyba, że się należało sku&wielowi


Jestem oazą spokoju. Pier*olonym, ku*wa, zaje*iście wyluzowanym kwiatem lotosu na przejrzystej tafli tego je*anego jeziora... Prawdę mówiąc jestem tak wyluzowany, jak wagon pełen pier*olonych, tybetańskich medytujących mnichów...

Offline

 

#3 2015-02-15 21:47:00

Tiszka

Potępiona Dusza

Punktów :   

Re: Bo wiecie, mam współlokatora. Poznajcie go.

mongol13 napisał:

Spoiler:

Błagam, Tisz, na świętego Microsofta i ojca jego Billa w jedności jednego jedynego popraw tego "Excella" bo sobie zaraz oczy wydrapię

Zgadnij, kogo cytuję?


http://asset-e.soup.io/asset/6284/9188_ef49_500.gif

Offline

 

#4 2015-02-15 23:12:56

 mongol13

Kuro no Kenshi

Punktów :   16 
Zawód: już inżynier IT

Re: Bo wiecie, mam współlokatora. Poznajcie go.

I don't even...


http://tinyurl.com/mnggggp
Nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe * ** ***
   * chyba, że ci się to opłaca
   ** chyba, że ci to ujdzie na sucho
   *** chyba, że się należało sku&wielowi


Jestem oazą spokoju. Pier*olonym, ku*wa, zaje*iście wyluzowanym kwiatem lotosu na przejrzystej tafli tego je*anego jeziora... Prawdę mówiąc jestem tak wyluzowany, jak wagon pełen pier*olonych, tybetańskich medytujących mnichów...

Offline

 

#5 2015-02-16 12:13:00

Kangaroo

Grzesznik

Punktów :   

Re: Bo wiecie, mam współlokatora. Poznajcie go.

"Nawet wtedy, gdy ja właśnie nastawiłam wodę w gazowym, potrafi podejść "A ja włączę sobie tu!". Serio." No i?

"Nie korzysta też ze zmywarki. Gdy ładuję naczynia do zmywania i proszę o jego talerze, potrafi je trzymać kurczowo, aż sobie pójdę, po czym zmywa ręcznie." No i??

"- ma zaliczenie z czegoś w stylu "programy muzyczne w radiu" (nie zna nazwy). "Po cholerę mam znać historię muzyki, przecież to dziennikarstwo, a nie ASP!"
" - Ma rację, dziennikarz nie jest od puszczania muzyki.

"- miał zaliczenie z montażu dźwięku (krojenie fragmentu nagrania, sklejanie itp.)" Serio? Dziennikarz robi montaż SAM? Myślałem że od tego są inni...

"konkursie matematycznym "Kangur"" Phi


Słońce to taki duży zółciutki słonik. Jak robi "pffffrfffffth" trąbą to pada deszczyk, a jak macha uszkami to wieje wiatr

Offline

 

#6 2015-02-16 13:15:53

 villemo

Leśna Północnica

Punktów :   
Zawód: Aurora borealis
Quo Vadis: leniwiec pospolity

Re: Bo wiecie, mam współlokatora. Poznajcie go.

kang, a o dziennikarzu muzycznym słyszałeś? skoro jest na pierwszym roku, to pewnie ma przedmioty ogólne, a specjalizacje wybierze sobie potem, czy chce pisać czy co robić, temu te "programy muzyczne w radiu ma, bo uwaga, one też są prowadzone przez kogoś", zresztą nie takie niepotrzebne rzeczy na studiach się ma, ja na hydrologii i klimacie mam 5 przedmiotów ekonomicznych-nie widzę powiązania wielkiego, więc to jego nie jest takie głupie nawet.

no i szef kuchni obiera ziemniaki sam? przecież ma od tego ludzi. ale jakby nagle ludzi nie było, to musi umieć to zrobić.


"jak jest mocna komórka podczas dziewczynki to wieje ze wschodu na zachód i są zimne wody i jak ch*j leje nad australią. a jak jest chłopiec i słaba komórka to wieje w drugą stronę, wody są ciepłe bo brak upwellingu i napie*dala nad andami"

"bad decisions make good stories"

http://kwejk.pl/obrazek/1996092/witualny-chomik.html

Offline

 

#7 2015-02-16 13:55:46

 mongol13

Kuro no Kenshi

Punktów :   16 
Zawód: już inżynier IT

Re: Bo wiecie, mam współlokatora. Poznajcie go.

Ej Kangu to nie był żaden przytyk, ten konkurs faktycznie tak się nazywa...


http://tinyurl.com/mnggggp
Nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe * ** ***
   * chyba, że ci się to opłaca
   ** chyba, że ci to ujdzie na sucho
   *** chyba, że się należało sku&wielowi


Jestem oazą spokoju. Pier*olonym, ku*wa, zaje*iście wyluzowanym kwiatem lotosu na przejrzystej tafli tego je*anego jeziora... Prawdę mówiąc jestem tak wyluzowany, jak wagon pełen pier*olonych, tybetańskich medytujących mnichów...

Offline

 

#8 2015-02-16 14:32:58

Kangaroo

Grzesznik

Punktów :   

Re: Bo wiecie, mam współlokatora. Poznajcie go.

mongol13 napisał:

Ej Kangu to nie był żaden przytyk, ten konkurs faktycznie tak się nazywa...

Wiem


Słońce to taki duży zółciutki słonik. Jak robi "pffffrfffffth" trąbą to pada deszczyk, a jak macha uszkami to wieje wiatr

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
najgorszy speedway manager jeske art poxilina wrocław Lviv Hotels